Skip to main content
portret użytkownika witold k
manipul_0.jpg

Dane mi było w tych dniach, zobaczyć, niejako dotknąć produktu lewacko eugenicznego - euro kołchozowej elity w Polsce, posługującego się masami ludzkimi, przy użyciu środków przekazu. -Współczesnym motłochem. Bardzo przykra rzeczywistość. Motłoch to raczej masa ludzka chwilowo zmanipulowana w celu uzyskania zamierzonego celu. Taki parlament z ulicy; głosowanie i realizacja po. Jeden z parobków p. Geremka - p. Trzaskowski, tu przypomnę, wysypał podobnie do pierwszego parobka p. Lecha pseudo Bolek projekt powtórzenia akcję, która przywróciła pozycje, jak potem publicysta wskaże - michnikowszczyzny.

Tym razem zastosowano odwrócenie sytuacji. Sierpień '80 - zdrowy żywioł został wysterowany przekierowany. Obecnie podjęto próbę narzucenia kierunku zawczasu. To po pierwsze. Kolejne; zawłaszcza się wartości wspólne i nadaje im fałszywy obraz jako prawdziwy. Przykład: Konstytucja. Nie podają jaka, czyja, skąd się wzięła. Tęcza rozszczepione światło, stawiające homo sapiens w pozycji szacunku dla Stwórcy, podaje się niejako aktem prowokacji, że walki z bykiem wskażę. Współczesny torreador zdaje się mieć lepszą pozycję i przyszłość. Jest tego pewien. Taki jednoznaczny sygnał przekazuje, że ofiary produktu TVN podobnego podejmują akcje - ujawniają się. Naznaczają się. Wskazują siebie, swoje domostwa, na jutrzejsze pośmiewisko.

Dawno temu ukułem bon mot: eugenika polityczna. Właśnie z tym mamy do czynienia. Ci wystawiający się to dotychczasowi obrońcy źle traktowanych - pragnący wolności. W istocie zakładający sobie obrożę, smycz. Nie możemy im pomóc. To jest dramat, nie tylko tej garstki, nas, wspólnoty, która będzie musiała to zneutralizować, a mamy do czynienia z formą chorą na duszy i ciele.

Jako tako wskazałem potęgą manipulacji współczesnego eurokomunizmu. Tu uwaga: prawa strona europejskiej polityki nie pokazuje form ekspansji lewicy. Czyha... Może ledwo dycha, przygnieciona jeszcze większą manipulacją nie istniejącymi w rzeczywistości bytami, które skutecznie wybite w czaszki odbierają sens podejmowania walki?

To pierwszy eugeniczny komplet powszechnie tolerowany.

100 lat od Bitwy Polskiej (Warszawskiej) okazuje się to za mało, żeby przedstawić powikłania, uwarunkowania, zewnętrzne jak i wewnętrzne. Nie inaczej będzie z 40. leciem Sierpnia '80. To samo zaniechanie, asekuracja, czekanie... wskazanie wyżej.

Owszem fajerwerki były i będą ku załamaniu powszechnemu obywatelskiemu poczuciu prawdy to jedni w marnowaniu błędnie pobudzonych energii. Źródło toksyczności.

witold k

27 sierpnia 2020

5
Ocena: 5 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak