Skip to main content

Wizyta Premiera i Prezesa Jarosława Gowina w Piotrkowie

portret użytkownika Porozumienie
Briefing prasowy (epiotrkow.pl)

Wczoraj, w dniu 18.06.2020 r. jako piotrkowskie Porozumienie gościliśmy w naszym mieście Premiera i Prezesa Jarosława Gowina i Wicewojewodę Łódzkiego i szefa Porozumienia w Okręgu Piotrków Trybunalski Krzysztofa Cieciórę.

Prezes Jarosław Gowin oraz piotrkowskie struktury Porozumienia wyraziły pełne poparcie dla kandydatury Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich w dniu 28.06.2020 r.

Prezes Gowin podkreślał jak ważna, w kontekście rozwoju średnich i małych miast, jest reelekcja Prezydenta Andrzeja Dudy. Wskazywał na elementy Planu Dudy, a szczególnie na Plan Inwestycji Samorządowych, który zakłada przekazanie około 30 mld zł na lokalne inwestycje dla dotkniętych skutkami pandemii samorządów. Jest to szansa na uratowanie setek tysięcy miejsc pracy, ponieważ inwestycje te będą realizowane przez lokalnych przedsiębiorców, przez małe i średnie firmy, które są kołem zamachowym rozwoju gospodarczego. O tym, jakie będą to inwestycje, będą decydować lokalni samorządowcy.

Prezes Gowin oraz Wicewojewoda Łódzki Krzysztof Ciecióra odwiedzili również świeżo powstający kompleks sportowy piotrkowskiej Concordii. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu miasto pozyskało na ten cel prawie 1,3 mln zł dotacji rządowej. Cieszymy się, że dzięki politykom Porozumienia została zrealizowana inwestycja, która będzie służyć wszystkim mieszkańcom Piotrkowa.

Porozumienie Jarosława Gowina jest polską centroprawicową partią polityczną o profilu konserwatywno-liberalnym i republikańskim oraz akcentach chrześcijańsko-demokratycznych. Zachęcamy do współpracy.

Robert Rudnicki
Prezes struktur piotrkowskich Porozumienia

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak