Skip to main content

Wilk nie zagłosuje na pisowską żydokomunę

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Kolejny ważny bon mot w kampanii prezydenckiej do III RP - nie wolno go nie wskazać. Ważne: Wilk nie podał żydokomuny, na którą zagłosuje.

Sprawa bardzo poważana i ważna. Dzikie zwierzęta najdłużej zachowują instynkt – niestety po przekroczeniu pewnej bariery masowo giną. Tutaj mamy do czynienia z hybrydą. Wilk, o którym mowa to homo-sapiens.

Najwidoczniej tak jest zajęty manewrowaniem między fiskusem a boczną kieszenią, że nie zauważył... Nie zauważył, że z przylądka Canaveral przynajmniej dwa razy w tygodniu rakieta wynosi na orbitę po kilkadziesiąt satelitów. Chiny właśnie montują swój system GPS – to już co najmniej trzeci taki system.

Jedni uważają, że należy populację homo-sapiens zmniejszyć o połowę i nie dopuścić do jej rozrostu. Inni uważają, że należy wyposażyć homo w środki do życia i...

Co zaś o drobnych opróżniaczy rondelka idzie. Są tacy, którzy zlikwidowaliby kopalnie i podporządkowali kraj nad Wisłą tak jak w innych gałęziach dobrej woli dostawców miejsc pracy czy towarów.

Na to nakłada się chów PRL od Wsi-owych chłopków po kapitalistów rodzinnego chowu, dla których państwo do wróg, którego trzeba zwalczyć i już. Są jeszcze związkowcy. Ci uważają, że im się należy.

Jak to ogarnąć? Taki Wilk to powinien to wiedzieć. Owszem. Socjalistyczna propaganda obecnej władzy wymioty powoduje. Ale! Każdy wstępnie rozgarnięty winem wiedzieć, dlaczego...

Uwłaszczenie zwykłego człowieka, podatnika to podstawa. To, że władza tego nie mówi wprost, to jej asekuracyjna ułomność, którą mamy konsekwentnie naprawiać.

witold k

14 czerwca 2020

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak