Skip to main content
portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Takie pytanie zadam. Kto: pisolandia czy sieroty po wsi-owych chłopakach pełnią funkcje ofiar post PRL. To oczywiście skróty, bon moty, ulokowane po stronach bieżącej politycznej rywalizacji, która nie ma znaczenia w realizacji naszej przyszłości, określonej dawno temu (lata 70 XXw.) w rozmowach z Jaruzelskim. To ciekawy temat. Nie będę go lokował personalnie nazwiskami, ponieważ dostęp do zasadniczych źródeł mamy ograniczony i za wcześnie…

Przypomnę. WSI owe chłopaki głowy wysoko nosili, ponieważ kilku z nich USA przewerbowało na swoje potrzeby – naiwne to było. Macierewicz temat trochę uporządkował. Trochę. Przeflancowali się i służą pod nowymi ksywkami np. „Nowa Lewica” czy „Grodzki” – karmę jak wcześniej w Moskwie teraz mają w Brukseli za zgodą Moskwy.

Dzieje się tak, dlatego, że nigdy ani w „Magdalence” ani nigdy później nie byliśmy wstanie określić swego źródła - pochodzenia. Do chichotu historii trzeba zaliczyć powoływanie się obydwu stron konfliktu, w Polsce, (...) na tę samą manipulację pod nickiem Konstytucja w domyśle oszustwo „Kwaśniewskiego”. To wcześniejsza marionetka.

Stan ten, którego trafności nie można podważyć, pokazuje nam, że pod nickiem III RP funkcjonuje PRL. Obie strony o to się troszczą, tamtymi metodami realizują swoje cele i faktycznie nie chcą, nie mają zamiaru tego zmienić. Dzieje się tak dlatego, że do tej pory nie wymieniliśmy agentury wpływu – umocowanej w latach 70. To po pierwsze, po kolejne komunizm zachodni w niczym nie różni od tego, od którego podobno odeszliśmy. Tak pod względem polityki fiskalnej, socjal-papki jak i kulturowej, politycznej, obyczajowej, która w tym wypadku wyskoczyła do przodu. Dzisiejsze traktorzystki i junacy już nie ścigają chłopów małorolnych. Ścigają miastowych za ich katolicką moralność. Taka to różnica. Chłopa dziś ściga Komisarz z Brukseli nie potrzebuje ideologicznych zadymiarzy współczesnych traktorzystek i junaków. Ci dalej mają roboty dużo i... nie wyrabiają.

Mamy taką sytuacje, że komunizm zachodni upada (Francja), Islam przejmuje kierownictwo na Zachodzie, a my w oderwaniu jak zawsze, od suwerena - od obywatela. Wystarczają nam partyjne bojówki – po wszystkich, także pomniejszych koteriach, tak jest! Zaraz to wyjdzie w sposób szczególny - kampania prezydencka.

witold k

7 lutego 2020

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak