Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Ludzie ideowi (ja też), po wszystkich stronach polskiej barykady, będą ponad podziały świętować upadek PRL-u. Nazwą to XXX rocznicą wyborów z 4 czerwca 1989r. Odłożą na kolejne trzydzieści lat przedstawienie zasadniczych różnic, zasadniczych interesów robionych na rzekomej zmianie ustroju. Nic nie będzie o Jaruzelskim i Rockefellerach, KKK (Klubie Krzywego Koła), Komandosach… i kolejnych formacjach, pomysłach, rywalizacjach. O totalnym braku zaufania, naiwności… np. ordynacji proporcjonalnej. Nie będzie info oraz ile i jak pobrali z III RP byli Zachodni darczyńcy polskiej opozycji demokratycznej. Ilu opozycjonistów Zachód przetrzymał i jak do dziś za to służą? Kto Geremkowi oddał swobodę w lokowaniu kolegów z podatkowymi przywilejami (sieci handlowe). Bo: o biznesie ubecji to sporo, medialnie biorąc, wiemy.

Ale to nic wobec umniejszania własnego, jak dziś nazwiemy, prawicowego środowiska. Tu uwaga; bon mot „prawica” został ukradziony przez byłe PC. Po 30 latach powoli przebija się hasło: „Zjednoczona Prawica”, które w istocie jest realizacją testamentu Kiszczaka – odsunąć podejrzanych. Przykład pana Gowina, ale także: Marka Jurka, Łopuszańskiego i wielu innych. Przykład Kropiwnickiego pokazuje, że to takim zawdzięczamy trwałość państwowości. To taka nasza gruba kreska. Inna o 180o. Nie idzie tu o zachowanie pozycji "Chamów i Żydów", a o zdrowy rozsądek ponad toksycznościami, które z kolei wskazują tacy jak dla przykładu: Michalkiewicz, Król, Kawęcki, Ziemkiewicz i wielu innych.

W mediach wąskim, niezauważalnym kanałem przebije się nasza naiwność, kompleksy i zdrada. Myślę jednak, że po trzydziestu latach od pierwszego oszustwa polityk z pierwszej linii powinien przeprosić i wykazać drogi wyjścia np. przez kolejne trzydzieści lat.

witold k

4 czerwca 2019

III RP nie jest bękartem z „Magdalenki”!?

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak

Witek lubię Cię ale kompletnie nie rozumiem

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Od 1980 roku uważam, że SOLIDARNOŚĆ = POLSKOŚĆ.
Witek dlaczego trzymasz sztamę i popierasz bezwzględnych cyników ŻYDOFILÓW?
https://nczas.com/2019/05/29/szokujace-informacje-o-jaroslawie-kaczynski...

https://nczas.com/2019/05/31/__trashed-24/

https://www.facebook.com/dialog/share?app_id=87741124305&href=https%3A%2...

cep

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Od 1980 roku uważam, że SOLIDARNOŚĆ = POLSKOŚĆ.
Witek dlaczego trzymasz sztamę i popierasz bezwzględnych cyników ŻYDOFILÓW?
https://nczas.com/2019/05/29/szokujace-informacje-o-jaroslawie-kaczynski...

https://nczas.com/2019/05/31/__trashed-24/

https://www.facebook.com/dialog/share?app_id=87741124305&href=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DY7qHlKq8O9Y%26feature%3Dshare&display=popup&redirect_uri=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Ffacebook_redirect

Cep zbudowany jest z dwóch kijów: dzierżaka (dłuższego) i bijaka (krótszego, zwykle dębowego). Ich cieńsze końce połączone są rzemieniem (czasem wysuszoną skórą z węgorza – zwanym gązwą lub gackiem, a na Zamojszczyźnie kapicą – lub metalowym przegubem, nazywanym ósemką.

Tak po wkrótce... Upadek europejskiego hegemona zawdzięczamy naszej narodowej ideologi cepa. Że jeszcze ci, ktorzy nas naznaczają nie wpadli na ten bon mot mający pokazać nas w całej palecie długiego i krótkiego kija. A wiesz, jeden z drugim, dlaczego tego nie zrobili... żebyśmy się głąby nie połapali jak jesteśmy prości i głupi.

Którą częścią cepa?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Którą częścią cepa Ty jesteś Witoldzie?

My sympatycy Konfederacji wszyscy jak 1 mąż jesteśmy ruskimi ag

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Grzegorz Braun, jeden z liderów Konfederacji, postanowił powiedzieć: „Sprawdzam!”. 31 maja 2019 roku postanowił złożyć do prokuratury zawiadomienie na … samego siebie.

„Kiedyś złożyłem zawiadomienie do prokuratury, aby sprawdziła czy jestem faszystą, bo zewsząd mnie wówczas o faszyzm oskarżano. Wolałem zrobić to, niż bujać się z tymi łajdakami i kłamcami po sądach. Zeznałem wówczas, że nie jestem faszystą, a prokuratura nie wzywała już tych Palikotów i Olbryskich, którzy w gadzinowej prasie się o tym rozpisywali. Teraz mam papier na to, że nie jestem faszystą”.

Obecnie Braun uznał, że najwyższy czas zobligować prokuraturę do tego, by się nim znów zajęła. „– Złożyłem właśnie doniesienie na samego siebie. Zawiadomiłem prokuraturę o możliwości popełnienia strasznych przestępstw, mianowicie szpiegostwa, zdrady, zmierzania do pozbawienia niepodległości bądź też nawet jakiś zdarzeń, które można określić co do zamiaru ewentualnego sprowadzaniem powszechnego niebezpieczeństwa” – mówi Braun w filmie opublikowanym na jego profilu na Fecebooku.

„Od lat propagowana jest wersja >>kto nie z nami ten jest ruskim agentem<<. W ostatnich tygodniach i miesiącach kampanii, która już za nami, to głównym tematem czarnego PR-u było >>łapanie ruskiego agenta<<. (…) Prokuratura najprawdopodobniej weźmie mnie, abym złożył zeznania. Niech prokuratura jednak nie polega na moich zeznaniach, niech to sprawdzi. Wiadomo, że najbardziej zatwardziali przestępcy się wypierają”.

Ciekawe czy pozostali liderzy KONFEDERACJI zamierzają postąpić podobnie. Może warto by było, skoro np. p. Braun będzie szedł w zaparte, podać jako świadków panów: Sakiewicza i Targalskiego? Z ich przedwyborczej publicystyki jasno wynikało, że posiedli oni głęboką wiedzę w tym zakresie i dużo mogliby prokuraturze pomóc.

Za: http://www.prokapitalizm.pl/grzegorz-braun-okazal-sie-donosicielem-donio...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.