Skip to main content

W Polsce w Europie nie ma antysemityzmu

portret użytkownika witold k

Pan od żołdu państwowego, teraz unijnego, miał poinformować, że komitet wyborczy „Konfederacja” odebrał PiS głosy z tego względu, że Polacy są antysemitami.

Ziomek! W Polsce, w Europie nie ma antysemityzmu. Antysemityzm jest w Izraelu. Od kiedy? od dnia zrealizowania układów z Adolfem Hitlerem zrealizowanym nie na Zamojszczyźnie, a na pierwotnych terenach Izraela od wieków zasiedlonych przez Palestynę.

W Polsce, w Europie mamy do czynienia z antyżydostwem. W Polsce, jak to w Polsce, od wieków mamy największą w Europie tolerancję dla współsąsiadów. Przypomnę: od czasu naiwności Kazimierza Wielkiego.

Obecnie mamy dobrą próbę uregulowania stosunków z żydostwem. Za podniesione w ramach kampanii wyborczej tajnych układów symbolicznie nazwanych ‘447’ należałoby się podziękowanie – panu... jednemu z drugim. Daje to państwu polskiemu nowe pole oddziaływania.

PS. Nie wolno bez końca powielać bon motu Wiesława Gomułki, który ze względu na to, aby nie narazić się żonie Żydówce i jej koleżeństwu, krzyczał o Semitach zamiast o Żydach…

Cała historia PRL i III RP to kolaboracja z żydostwem, tym skrajnie nacjonalistycznym, szowinistycznym. Polscy Żydzi w ten sposób są zagonieni do narożnika, a to oni mają podyktować prawidłowe stosunki. W tym obszarze dzieją się dobre rzeczy, a sprawa wymuszenia tematu „447” dobrze naszym stosunkom służy.

witold k

27 maja 2019

5
Ocena: 5 (14 głosów)
Twoja ocena: Brak

Wstyd, że ten człowiek reprezentuje moją Ojczyznę

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

Witold Waszczykowski wypowiedział się na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego, które wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Zdaniem byłego szefa dyplomacji taki wynik daje powody do euforii, bo "przeciw nam trwała zmasowana propaganda" - przywołuje słowa Waszczykowskiego Onet.

Witold Waszczykowski uzyskał mandat w Parlamencie Europejskim jako "jedynka" Prawa i Sprawiedliwości w Łódzkiem. Jak twierdzi polityk, gdyby nie Konfederacja, to PiS mógłby uzyskać jeszcze lepszy wynik. Niestety, jak stwierdził w rozmowie z Onetem, w Polsce są:

pokłady antysemityzmu,
pokłady marzeń o wielkiej słowiańskiej wspólnocie razem z Rosją.

Mimo wszystko Waszczykowski ocenił kampanię pozytywnie i stwierdził, że są powody do euforii.

To jest euforia, bo ta kampania to był PiS kontra "reszta świata" - mówi Onetowi Waszczykowski. - Przeciw nam było pięć innych partii, a i tak daliśmy radę. Trwała akcja "siania" zmasowanej propagandy, taka Konfederacja obwiniała nas o rzeczy, którym nie jesteśmy winni

Natomiast w opinii byłego szefa MSZ Koalicja Europejska w obecnej postaci nie dotrwa do jesiennych wyborów parlamentarnych.

Źródło: Onet.pl.
Za: https://dziennikzachodni.pl/waszczykowski-o-wynikach-wyborow-do-pe-przec...

Jonny Daniels szydzi z wyniku Konfederacji.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jonny Daniels jest dzisiaj w niezwykle dobrym humorze. Postanowił wbić szpilę w Konfederację. Podał charakterystyczny wynik wyborów.

– Pogłoski mówią, że ostateczny wynik Konfederacji wynosi 4,47 proc. – napisał na Twitterze Daniels.

W oczywisty sposób nawiązuje do podnoszonej przez środowisko Konfederacji sprawy ustawy 447 i złodziejskich żydowskich roszczeń majątkowych.

Konfederacja nie ma najmniejszego zamiaru odpuszczać tej sprawy i zapowiada ostrą walkę, żeby nie dopuścić do spełnienia żydowskich żądań przez proizraelski rząd PiSu.
Za: https://nczas.com/2019/05/27/jonny-daniels-szydzi-z-konfederacji-on-ma-s...

Brudna prawda o PiS

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.