Skip to main content

Czy III RP podobnie do PRL legnie pod naporem żydowskiego szowinizmu

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Naiwność Goji: tych z lewa - w PRL Junaków i Traktorzystek, w III RP na dziś tzw. Opozycji Totalnej po prostu poraża.

Znów podam piotrkowski przykład: wojsko niemieckie dokładnie przebrało obiekty do zburzenia - zbombardowania i tak poszły kamienice carskich urzędników czy żydowska Bóżnica. No to proszę sobie wyobrazić, że ten carski następca CCCP nie odbudowuje budnyków urzędników, a odbuduje żydowską Bożnicę. Jak to się ma do oficjalnego antyżydowskiego przekazu? Obecne sieroty po PRL-u - odrodzony ZBOWID występujący pod Nickiem PROM obudowany budynek zaznacza na ma mapach jako Bożnicę, a nie Bibliotekę. No głupim trzeba być, aby nie wykorzystać tego w dupo (...).

To po pierwsze. Po kolejne:

PRL, III RP, to produkty sowiecko-żydowskie. Postawa PC, o czym wspominałem niezliczoną ilość razy, w swej istocie jest pożeraniem własnego ogona. Ostatnio nazwałem to "służbą psa ogrodnika". To kopia aktywności Jaruzelskiego. Całe PRL jak i III RP to wyścig Goji o pierwszeństwo u Żyda.

Do meritum.

Obecna polityka USA i Polski może okiełznać żydowski szowinizm w Polsce. Wymaga to od nas, w szczególności od nas (to myśmy pozwolili w swej serdeczności, naiwność czy chuci Kaźmierza przetrwać tej ofierze homo-sapiens) jasnego określenia naszej polskiej, katolickiej tożsamości. Mamy sytuację podobną do czasu, kiedy polski skauting - już harcerstwo - musiało się eksterminować – uciekać od pruskiej dominacji, dopisując do ślubowania Ojczyźnie przymiotnik Polskiej.

Nasz galimatias, pomieszanie z poplątaniem, najszerzej rozumiane: od zboków w szkołach, przez umniejszenie polskości, do wyeksploatowania kraju z narodowego przemysłu, kultury, etc. Zawdzięczamy takim właśnie oszołomom jak byłe PZPR, PC i jej obecne zabetonowanie, które jak widzę, podlega rozkruszeniu. A to dobrze wróży.

Nie wolno było nie postawić sprawy taktycznego zadłużenia PRL. Nie wolno było ukonstytuować proporcjonalnej ordynacji. Nie wolno było zezwolić na samorządowe koterie. Jeszcze jeden z drugim chwali się, że jest np. radnym czy prezydentem od wielu kadencji. Podobnie w Sejmie.

Barany remonty, naprawy, budowy koniecznych obiektów nazywają inwestycją.

Udzielam poparcia bieżącej pracy na polu polsko-żydowskim. Polscy Żydzi to czas dla Was.

witold k

25 lutego 2019

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak