Skip to main content
portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Zapraszam uczestników konwencji wyborczej piotrkowskiego PiS do jej dalszej realizacji. Realizacji poprzez rozwijanie poszczególnych wątków naszego spotkania 1 października 2018 w Altamirze.

Mój komentarz do spotkania, jego formy okraszanej występem pana Pawła Piekarczyka i posła Antoniego Macierewicza jest następujący:

Kandydat na prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego p. Grzegorz Lorek pokazał się od strony menadżera potrafiącego wykorzystać narzędzia, przymioty, pozycję, talenty i szanse.

Kandydaci do rady miejskiej tak różnorodni jak należy. Widziałem menadżerów, gospodarzy, ideowców, opiekunów…
Co z tego będzie? Jeśli uda się zebrać tę różnorodność w jedno miejsce takie bez akcji, a pracy na co dzień. Zapraszam. Ulotki to mało, spotkania to mało. Świadectwo zwłaszcza pisane to to...

Jeśli by targowiska wzmocnić (rozdawanie ulotek) dyskusją interaktywną? Wiem, że na to trzeba lat - to i od lat utrzymuję stosowne narzędzie. Gazeta Polska rozdawanie chorągiewek tak opanowała, że łatwo powinno pójść rozdawanie komentarzy, opinii, które bez ograniczeń mogą być komentowane, wspierane, poddawane weryfikacji. Jeśli nie - zdjęcia zostaną.

Myślę też, że może by figurę woskową zlecić do wykonania - zebrania byłyby krótsze a i efekt pracy dziennikarskiej lepszy, bo chłopaki niedoczekujący się wracają do innych zajęć. W ogóle chyba zapomniany, że media to biznesowe formy i nie są potrzebie to autopromocji. W ogóle są... potrzebne.

witold k

1 października 2018

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak