Skip to main content

Koszulki na pomnikach, naklejki na tablicach

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Trzeba to zapisać, bo za chwilę nikt o tym nie wspomni. Strąceni z piedestału po kolejnych i kolejnych przegranych propagandowych akcjach, uruchomili kolejną. Wpierw na pomniku Lecha Kaczyńskiego potem na wszystkich pomnikach mają zawieszać T-shirty z napisem „Konstytucja”. Drugim elementem akcji jest naklejanie na siedzibach PiS naklejki „PZPR”.

Sam kilka razy wskazywałem, ostrzegałem przed powtórką kolejnej trzeciej dekady Gierka.

 • Lata siedemdziesiąte – przegrana rozgrywka Jaruzelskiego (Chama) z Geremkiem (Żydem).
 • Lata (też obrazowo) Tuskowe – czas budowania przez UE w landzie polskim swojej infrastruktury: drogi, ścieżki rowerowe, media.

  Obecnie nikt nie może mieć wątpliwości. Podobnie do lat siedemdziesiątych (choć ja wolę porównanie do końcówki lat trzydziestych II RP) Polska na masową skalę projektuje i realizuje. Zmiana pozytywna - to w przeciwieństwie do poprzednich, sztucznie podniesiono poziom egzystencji obywateli: 500+ i inne. Tu wtrącę, że Zachód zrobił to praktycznie zaraz po II WŚ. Pracują mniej od nas, a zarabiają średnio 4 x tyle. UE nie byłaby potrzebna, gdyby Zachód zatroszczył się o produkcję dóbr proporcjonalnie do wypłacanych pensji… Nie wyszło, stąd demoludy jako tania siła robocza.

  Liczę, modlę się o to, żeby nam się udało. Żeby nie ograli nas tak jak PRL czytaj PZPR.

  Do istoty.

  Fakt zawieszania rzekomo kompromitujących obecną władzę koszulek z napisem „Konstytucja” i naklejania na siedzibach PiS napisów „PZPR” jest takim symbolicznym upadkiem produktu TVN owskiego – ostatecznym dowodem, jak łatwo było ograć PRL przy użyciu BMW Gierka.

  Kto robi te akcje? Te akcje robi aparat PRL i jego dzieci. Ci, którym PZPR dała życie, wygodę, pozycję. Dziś odcinają się od żywicielki: wykonują całkiem dobrą robotę – eliminują się z dobrej części PRL-owskiej spuścizny. Fusy wychodzą na wierzch.

  Tak. Potrzebujemy Konstytucji. Nie mamy jej. O produkcie Junty Wojskowej już pisałem. Jeśli PiS(czytaj: Dobra Zmiana polskiej prawicy) będzie konsekwentna, to nadzieje PZPR mogą się zrealizować. 95% pezetpeerowców chodzi do Kościoła, przyjmuje Pana Jezusa, a ta reszta pijaków z PZPR koszulki zawiesza i pijaka Jacka wspomina... Swój swojego zawsze zajdzie.

  To, że Hitler miał Polskę zaatakować w roku 1941, to zapewne mój Czytelniku wiesz.

  witold k

  5 sierpnia 2018

 • 4.555555
  Ocena: 4.6 (9 głosów)
  Twoja ocena: Brak