Skip to main content

Mirem domowym przykryli mir koterii

portret użytkownika witold k
Ness_Ziona_COA.png

Mirem domowym przykryli mir koterii. Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego biesiadowała wraz z umową miast partnerskich w Ness Ziona
Do dziś, 26 kwietnia, nie ma żadnej informacji, wpisu w blogu, czegokolwiek, o delegacji naszych najemnych pracowników (dinozaurów) z RM w Izraelu.

Kompetencje samorządu są tak ograniczone, a elekcja bez powszechnego wyborczego mandatu, że w praktyce skład samorządu powinien być wymieniany co kadencję, jeśli chcemy zachować minimum politycznej przyzwoitości.

Szukam składu delegacji, nigdzie jej nie ma. Nikt nie prowadzi blogu. Czarna dziura. Wygląda na to, że Klub PiS odmówił udziału w historycznym wydarzeniu. Okazuje się, że radni PiS nie byli poinformowani o wyjeździe Samorządu do Izraela.

Dwukrotnie byłem w delegacji samorządowej w dwóch partnerskich miastach. Wtedy i wiele razy później. Do dziś wskazuję swoje obserwacje, doświadczenia z pobytu i mówię o potrzebie takiej współpracy partnerskiej. Do głowy nam nie przyszło to, żeby w takim wyjeździe nie było pełnej reprezentacji politycznej Samorządu. Pominięcie PiS jest skandalem. Jest dowodem na ukoteryjnienie ustrojowego organu Państwa - Samorządu.

Wyjazd podyktowany był rocznicą powstania państwa Izrael i miasta Ness Ziona legitymującego się historycznie współpracą palestyńsko-żydowską. Jak jest dziś? Jak oceniają Żydzi z Ness Ziona fakt powołania w ramach regulowania wzajemnych stosunków założycieli rewolucji sztucznego bytu, jakim jest Izrael? Czy Żydzi dalej lokują swoją przyszłość w Judeopolonii? Kto odpowie z tych konspiratorów, współczesnych tajniaków?

witold k

26 kwietnia 2018

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Zagraniczne wyjazdy radnych

portret użytkownika Admin

Ryba psuje się od głowy!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Piotrkowianie nic się nie stało!!! To tylko TACY mali opróżniacze rondelka z pipidówka biorą przykład od rekinów = opróżniaczy rondli z władz centralnych bantustanu.
Ci PIERWSI tylko powielają wyczyny wielkich zdrajców naszej Ojczyzny: http://trybunalscy.pl/node/9739

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.