Skip to main content

Geremka chichot zza grobu

portret użytkownika witold k
temida1a.png

Magdalena El-Hagin, cudowne dziecko nadzwyczajnej kasty jak drwią lewackie media, bądź z szacunkiem dla temidy Nasz Dziennik wskazują para masońską moralność rodem z piekła.

W swej pisaninie od zawsze przemycam współczesną historię, w której brałem udział z pozycji takich samych jak dziś - usłużna praca z drugiego szeregu. Pokazywałem zatem - nieraz - ludzi i środowiska, które chciały odzyskać prostego człowieka LW do polskiej sprawy.

Nie udało się - profesor Bronisław Geremek jako rasowy Żyd podrzucił nam kukułcze jajko w postaci za wysoko wypromowanego prostego człowieka. Geremek i jego ludzie (opozycja demokratyczna) całkowicie odcięli LW od potencjalnych konkurentów (solidarnościowej ekstremy) - epitet autorstwa Kiszczaka.

Lech Wałęsa, to forma wspólnego (Chamów i Żydów) naplucia nam - Gojom - w twarz. Wystawili nam przed oczy swoją kukiełkę, a w drugim planie spektaklu podzieli się łupem po PRL-owskim. Okoliczności śmierci (...) – jak widzimy nie zakończyło mieszania w narodowym kotle Polaków.

Nie jest to zasługa byłych założycieli PRL. Jest to nasza przyrodzona głupota inteligentnie wykorzystywana przeciwko naszemu ewentualnemu dogadaniu się.

witold k

29 października 2017

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak