Skip to main content

Atak na Magdę Ogórek

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Atak na Magdę Ogórek to nie tylko, moi mili parafianie, poprawność polityczna. To dużo więcej. To nieprzerwane trwanie w układzie (na chwilę przerwanym rywalizacją Natolińczyków i Puławianin) – ze szkodą dla Polaków i Polski jako wspólnoty w swej wielonarodowej kulturze.

Zostawiam na boku sprawę Marka Borowskiego. Liczę, że wróci wraz z analizą utrzymywania agentury wpływu tolerowane przez główne siły polityczne. Marek Borowski swego czasu zakupił akcje, które na drugi dzień zwyżkowały wręcz kosmicznie. A było to miejsce (bank), które wyhodowało dzisiejszego reformatora.

Nie oceniam. Wiem, że konspirowanie ponad głowami ludzi musi wzbudzać nieufność przydatną w rządzeniu. Ja się z tym nie zgadzam i zszedłem w miejsce, w którym jestem.

To przykre. Jesteśmy stadem baranów nie potrafiących otrząsnąć się. Nie mam wątpliwości, że dzisiejszy skłon PIS w stronę endecji to taktyczna zagrywka mająca na celu przetrwanie i pożywienie się zdrowym żywiołem. To kolejny temat.

Zawsze - od zarania PRL – komuch od sowietów, żeby zostać przy władzy, w każdej pozycji wżeniał się w żydowską rodzinę, a przynajmniej służył jej z pozycji Goja - jest współodpowiedzialny za niebywały nacjonalizm żydowski. Przyjrzyj się jeden z drugim także dziś. Zobacz np. po opozycjonistach i formach ich inwigilacji. Kto był do likwidacji SOR, kto do obserwacji SOS.

Polscy Żydzi nigdy nie umaczani w służbę w wpierw, przy boku Stalina, później przy jego likwidacji sami się nie odezwą, a są naszymi ziomkami, których powinniśmy zauważyć.

Początek budowania wspólnoty nad Wisłą musi zacząć się od prawdy i jawności. Przypomnę: Pierwszą Unię Europejską zrobili Polacy i Litwini.

Przypomnę: Na dzień przed ogłoszeniem niepodległości Litwy interweniował w spr. reaktywowania konfliktów z Polakami niejaki Aleksander Małachowski. Polska była 10 krajem, który uznał niepodległość Litwy.

Szef Pierestrojki nie miał wątpliwości co do Lwowa. Wybił mu ją z głowy Bronisław Geremek. Następny - Tusk. Czym sobie zasłużył na brukselki żołd? "Polska, polskość... a co to jest?" Mamy tego towaru...

witold k

31 lipca 2017

3.666665
Ocena: 3.7 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak