Skip to main content

Jacek Saryusz Wolski

portret użytkownika witold k
saryusz Wolski.jpeg

Warto, oj warto, zatrzymać się nad stadem biegnącym do światła, do płonącej sterty. Tak się totalna opozycja rozpędziła, że raczej już nie wyhamuje i wyląduje w płoniącej stercie. Szkoda ich! Mogliby na ten przykład poprzeć pana Jacka Saryusz Wolskiego - Donalda poświęcić. Jakoś tam zachować twarz. Donald nie ucieknie. Porzucą go. Ewakuowali go do RE po to, żeby pieniędzy mógł odłożyć na trudne lata. Donald to kolejny BMW. Wiesz, jeden z drugim, kto i po co utrzymuje profesora Gierka? Tatuś był tak kosmicznie naiwny, że hurtem oddał PRL, a Jaruzelski pomnikami wdzięczności dobił. Pożytecznych idiotów nie sadzą - sami rosną. Syn Gierka biorąc pieniądze od UE, rozgrzesza ją. Tak należy widzieć żołdy (RE) dla malarza kominów stoczniowych.

Pan Wolski (niestety) każe mi zatrzymać się nad zjawiskiem dinozaurów. Niby wyginęły, ale... nie w polityce. Jestem kategorycznym przeciwnikiem okupowania diet przez szereg kolejnych kadencji. Statystyki pokazują bardzo przykry obraz. Jedynie jednostki, naprawdę jednostki - takie jak na ten przykład p. Wolski czy A. Macierewicz - na dole w naszym Samorządzie nie znajduje (może jednego) takiego, którego siedzenie na diecie przez lata 10, 15, a i od początku III RP przynosi podatnikowi pożytek. Niestety, większość to drobni opróżniacze rondelka. Wybitne jednostki przepadają w tym tyglu. Tak trzeba widzieć jazgot zagłuszający głos politycznej równowagi, jaki właśnie jest realizowany przy użyciu, że tak powiem - pana Saryusz Wolskiego.

Polityczne mistrzostwo świata, jakie realizują dziś polscy politycy, proponując pana Wolskiego do funkcji przewodniczącego Rady Europy, zasługuje na uwagę - co niniejszym uczyniłem.

Na boku pozostawiam eurokołchoz i jego przyszłość, na którą możemy patrzeć z optymizmem, który to optymizm sami musimy sobie otworzyć. Ruch z Jackiem Saryusz Wolskim jest tu małym acz dobrym kierunkiem. A wybitne - kompetentne postaci musimy uwiarygodnić ordynacją większościową... moi mili parafianie.

witold k

7 marca 2017

3.73684
Ocena: 3.7 (19 głosów)
Twoja ocena: Brak

Nie wiem co zrobi europejska koteria

portret użytkownika witold k
5

Nie wiem co zrobi europejska koteria (za chwilę) Wybór Tuska to obrona pozycji konkretnej grupy ludzi (nie premierów bo to nieznaczące marionetki) i poparcie totalnej opozycji w Polsce. Czyli udział w wewnętrznym konflikcie w Polsce. Polska nie ma wyboru. Nie może przedstawić Tuska na kolejną kadencję. Przynajmniej do końca musimy bronic swojej suwerenności a potem wziąć co jet realne i ogłosić nieformalny spisek przeciw Polsce. Wystąpienie przewodniczącego Tuska we Wrocławiu jest tu dowodem. Nikt Go nie skrytykował. Działał więc w imieniu nieformalnego rządu RE: Rady Europy. Dziwić się, że Stalin hołotę przegonił? A my potrafimy ją ucywilizować? Myślę, że tak.

PS. wybór Donalda Tuska na II kadencję (w ewidentnie para mafijnej formie) wydaje się wyjściem zatrzymującym potrzebne zmiany ale i przenosi w czasie rozliczenie z ekipą brukselską i odpowiedzialnością DT za sytuację w kraju. Dostaliśmy czas na analizę i wyciąganie wniosków. Potrzebna mobilizacja i odpowiednia pozycja dla p. Saryusz Wolskiego. Ja uważam ruch z panem Wolskim za porównywalny z powołaniem CBA, powrotem PIS z koalicjantami do władzy. Przede wszystkim Wolski wzmacnia pisowskiego koalicjanta a to naprawdę ważna sprawa. /div>

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.