Skip to main content

Spotkanie z Panem Posłem Rafałem Wójcikowskim z Kukiz15

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
17.11.2015 17:00
17.11.2015 19:00
436.jpg

We wtorek 17 listopada 2015 roku, o godz 17.00, rozpocznie się spotkanie z Panem Posłem RP
Rafałem Wójcikowskim z Ruchu Kukiz 15.
Miejscem spotkania jest Pub Starówka, ul. Słowackiego 8/10 w Piotrkowie Trybunalskim.

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Panie Rafale

portret użytkownika witold k

Kilka zdań pod moją nieobecność na spotkaniu Panem. Wielu rzeczy od razu zmienić nie możemy. Wielka polityka, homo sovieticus, wyścigi... Jest jednak, taka którą możemy zmienić a która zawsze była wykorzystywana przeciw nam Polakom. Polskie sobiepaństwo. Polski Pan. Pierwsza UE mowa o porozumieniu, które pozwalało nam choćby pogonić pod Wiedniem towarzystwo, mogłaby trwać do dziś…

Potrzebujemy posła, który się nie wynosi. Który wie, że jest posłany. Który na co dzień dzieli się swoimi decyzjami, wątpliwościami na blogu. Zapraszam Pana do zarejestrowania się i u nas i przewieszania do nas, swoich myśli, decyzji, wątpliwości. Może to np. zlecić pan pracownikowi biura, możemy my w redakcji portalu, za wiedzą i zgodą wkładać posyłane linki. To ważne aby pokazać normalność. Jeśli przekona Pan innych kolegów koleżanki parlamentarzystów z naszego okręgu i nie tylko?

Poseł Rafał Wójcikowski w Piotrkowie Tryb.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Szanowne Panie i Szanowni Panowie,

Z niemałym opóźnieniem zapraszam na pierwsze powyborcze spotkanie Ruchu Kukiza w Piotrkowie Trybunalskim, na którym rozpoczniemy budowanie struktur ruchu.

Pod Państwa rozwagę pragnę poddać propozycję utworzenia lokalnego stowarzyszenia skoncentrowanego na miejskich sprawach, będącego instytucjonalnym członkiem Ruchu Kukiza. Pozwoliłoby nam to na rozszerzenie środowiska na naszych przyjaciół narodowców i wolnościowców, a jednocześnie przygotowanie się do startu w wyborach samorządowych za 3 lata.

Porozmawiamy o tym we wtorek, 17go listopada, o godz. 17.00 w pubie Starówka przy ul. Słowackiego 8.

Zapraszam serdecznie!
Rafał Wójcikowski

Moje spostrzeżenia po spotkaniu z Panem Posłem.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Klub parlamentarny Kukiz 15 liczy obecnie 41 posłów. Janusz Sanocki w sposób demokratyczny został usunięty z Klubu Kukiz 15 i stał się posłem niezależnym. Wolnorynkowiec Rafał Wójcikowski w głosowaniu w sprawie usunięcia Janusza Sanockiego wstrzymał się od głosu. Wolnorynkowcy w Klubie Kukiz 15 są silnym skrzydłem i stanowią przeciwwagę dla solidarnościowców od Kornela Morawieckiego. Oby Klub Kukiz 15 spełniał rolę podobną jak JOBBIK
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jobbik
na Węgrzech.
Jedno z Biur Poselskich Rafała Wójcikowskiego będzie się znajdować
w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Świętego Antoniego 28,
drugie będzie w Warszawie.
Poseł Rafał Wójcikowski wyraził chęć współpracy z lokalnymi stowarzyszeniami.