Skip to main content

PO straszy Macierewiczem, a jednocześnie wzywa do … głosowania na Macierewicza!

portret użytkownika paweł
macierewicz_po.jpg

Kto uchodzi za największy czarny charakter dla Platformy Obywatelskiej? Kto jest największym wrogiem ludzkości? Kim PO straszy Polaków najbardziej? Oczywiście ... Macierewiczem.

A co się tymczasem okazuje? Najwyraźniej PO nadal traktuje Polaków jak idiotów, o czym najdobitniej świadczy przykład z Piotrkowa Trybunalskiego. Nasz Czytelnik podesłał nam skan ulotki wyborczej z tamtejszego okręgu. Oczywiście Macierewiczem można straszyć na lewo i na prawo, jednak jeśli wśród kandydatów PO znajdzie się człowiek o nazwisku Macierewicz, partia pani Kopacz i Stefana Niesiołowskiego nie ma żadnych oporów, by z jego nazwiska uczynić sztandarową postać kampanii w okręgu. Jednym słowem: bójcie się Macierewicza i ... głosujcie na Macierewicza Cóż, wypada mieć nadzieję, że Piotrkowianie rzeczywiście przestraszą się tego Macierewicza z platformianej ulotki i zamiast krzyżyka na karcie wyborczej pokażą mu środkowy palec. Czyli że po prostu nie dadzą się złapać w tę prymitywna pułapkę zastawioną na nich przez "partię miłości".

S: www.prokapitalizm.pl

22 października 2015

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak

No

portret użytkownika witold k

W normalnej sytuacji do sejmu i senatu PO nie wejdzie. Nie uzyska ani jednego mandatu. Ale w normalnym kraju to my nie mieszkamy. Zatem wyrodne dzieci jakoś tam prześlizgną się i tu jest pole do popisu dla kuzyna Antoniego. Adam powinien pokazać się z Antonim i poinformować że zawsze kuzyna wspierał i będzie to robił.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.