Skip to main content

Uzasadnienie wyroku ws. Mariusza Kamińskiego

portret użytkownika witold k
Mariusz_Kamiński.jpg

Wyrodne dzieci III RP próbują rzutem na taśmę ratować swoje toksyczne przywiązanie do wsi-owych. Nie będę się o tym rozpisywał. Powszechnie wiadomo, że tam, gdzie istnieje kara śmierci za korupcję, tam PKB wzrasta, że szlachetna naiwność państwa PiS z czasu 2005-7 - powołanie nowej służby CBA - przełożyła się na toksyczną naiwność, która jak dziura kosmiczna wciągnęła swoich parobków - PO.
Próba dyskredytowania pana Kamińskiego to kolejny samobójczy ruch bękarta z Magdalenki. I nie o bękarta tu chodzi ani o to, że ta prowokacja z uzasadnieniem wyroku pozwoli na utrzymanie władzy przez obecny układ. Chodzi o nas, o Polskę skorumpowaną jak jakiś bliskowschodni kraj z czasu zimnej wojny.

Uzasadnienie wyroku, moi mili parafianie, należy czytać jako oskarżenie dla PC i dalszej politycznej łobuzerki PiS.
Dla tych naszych kolegów, którzy poparli i uczestniczyli w układaniu się (z pozycji służących...) z komuną w Magdalence, dla tych, którzy pozwolili zaszufladkować swych kolegów z opozycji jako Ekstremę Solidarnościową; tych, którzy w kolejnych latach niszczyli w zarodku wolnorynkowe ruchy swych konkurentów; tych, którzy okazali się być kolejnymi pożytecznymi idiotami, którzy blokowali wolne wybory, utrzymywali fikcję wyborczą i okupowali dotacje.

Nie trzeba było wchodzić między wódkę a zakąskę (Chamów i Żydów). A jak już się weszło, to już dawno temu należało przeprosić i uwolnić polityczne nadzieje Polaków (JOW).

Nie koncesje, a wolność ze wskazaniem dla ziomków - pilnie potrzebujmy skutecznego anty Geremka. Zapytać o zadłużenie PRL i pozycje zadłużających po 1989 roku. Zamknąć bilans. Znam wielu, których PiS odrzucił tylko dlatego, że mądrzejszych szukali do współpracy. Dane jest PiS-owi naprawić błędy...

witold k

13 października 2015

4.2
Ocena: 4.2 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak