Skip to main content

Nie! Dla III dekady Gierka

portret użytkownika witold k

Wraz z prześlizgnięciem się p. Andrzeja Dudy (ca 25% popracie) nastąpił pierwszy etap po „Magdalenkowego” przesilenia. Na jesieni nastąpi kolejny, „Chamy” stracą pozycje w parlamencie. Tu uzmysłowię, dziś „Chamy" to pozorowany układ Niemców i Rosjan (podobnie do Rosji Stalina i Niemiec Hitlera), a nie tylko protoplastów SLD tępych bolszewików z Gomułką na czele czy pożytecznym Jaruzelskim. „Żydy” niewiele poprawiły sytuację… z resztą - z lekka się pogubiły. Wspomnę jeszcze przykładowo czterech teściów: Rakowskiego, Komorowskiego, Sikorskiego, Dudy i wyrażę nadzieję, że teść ostatniego wykona oczekiwane od dziesiątków lat ruchy.

Deklaruję swoje poparcie, współpracę na miarę możliwości z panem Andrzejem Dudą (nową falą) w obszarze porządkowania naszej świadomości: obywatelskiej, państwowej, narodowej. Od ujawniania polskich tajemnic poliszynela po deklarowane i realizowane nadzieje i plany na przyszłość.

I tak na początek. Należy rodakom uzmysłowić, że zemsta na nielojalnych wobec twórców komunizmu polegała na zadłużaniu i gospodarczym niszczeniu państw deklarujących się po stronie stalinowskiej Rosji.(Pomijam w tym tekście jeszcze większą ekspansję stalinowskiej Rosji w ich terenach wpływu.) Obsadzaniu na kierowniczych funkcjach BMW (biernych, miernych, wiernych).

Nie poruszono (w 1989) tematu taktycznego zadłużenia PRL-u. Polska nie miała żadnego zadłużenia wobec banków tzw. zachodnich. Samo spotkanie się po latach, stron wcześniej poróżnionych było wyrównaniem wzajemnych interesów. Nikt tematu nie poruszył, bo nie miał kto. W Magdalence i Okrągłym Stole nie było dla takich miejsca. Strony były na tym samym poziomie strat i zysków. Pożyczane przez Gierka pieniądze nie były inwestowane, a marnotrawione. Dokładnie tak jak te pożyczane przez drugiego Gierka - Tuska. Wtedy sekretarze odcinali kupony od rzekomego rozwoju socjalistycznej Ojczyzny dziś – różnej maści Maniutki.
Potrzebujmy:

  • jasnej perspektywy ustawiającej stosunek koniecznych zmniejszeń opodatkowania podatników do koniecznych w realizacji, obciążeń z tytułu zadłużenia państwa i jego administracyjnej obsługi,
  • witold k

    26 maja 2015

  • 4.333335
    Ocena: 4.3 (6 głosów)
    Twoja ocena: Brak