Skip to main content

Bękart z „Magdalenki” w pełnej krasie

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

z naszego archiwum

Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy - (to mój bon mot, pierwszy go użyłem) nie wiedzieć czemu - jest ratowany przez Wojsko i Policję III RP. (Wojsko i Policja pełni, jak nigdy wcześniej, aż tak maksymalną współpracę z WOŚP)

Po tym, jak piramidalna manipulacja z WOŚP runęła jak pałac ze znaczonych kart do gry; jak powszechne zgorszenie wynikające z ujawniania powiązać "Pajaca III RP" z biznesem postsowieckim PRL-u, przekroczyło granicę bezpieczeństwa - służby mundurowe rzucono na ratunek.

Wojsko i Policja wystawiła się na próbę, której może nie sprostać. Upadek III RP jest przesądzony i służby o tym wiedzą najlepiej. Ratowanie piramidy finansowej przez oficjalne służby mundurowe legalnego państwa pokazuje w pełni marionetkowość ludzi na najwyższych urzędach w III PR.

To jest skandal nad skandale. To jest dowód na całkowity uwiąd politycznej elity Platformy Obywatelskiej. Jeśli kosmiczna manipulacja (opodatkowanie ludzi poprzez puszki na pieniądze w celu dofinansowania obowiązków państwa w stosunku do Służby Zdrowia) miałaby trwać, powinni wymienić "Pajaca" na kogoś wiarygodnego. Fakt, że tego nie zrobili, dowodzi tego, że na stołkach urzędników państwowych – jak za komuny siedzą „Maniutki” – drobne cwaniaczki, liczące na spadające okruchy z tytułu pełnionych funkcji – za nic mające Autorytet.

Należy zadać pytanie: III RP jest państwem polskich obywateli-podatników czy byłej bezpieki i jej obecnych parobków?

10 stycznia 2015

witold k

3.526315
Ocena: 3.5 (19 głosów)
Twoja ocena: Brak

Pana pytanie jest retoryczne

portret użytkownika Anna L

Pana pytanie jest retoryczne Panie Witku czyja jest Polska widać po sytuacji w polskim górnictwie gdzie 4 kopalnie mają być zamknięte, 9- sprzedanych, ciekawie komu a 1- przekazana- cokolwiek to znaczy a my jako obywatele nie mamy nic do powiedzenia - można nas tylko na siebie napuścić.
A pan Owsiak - gdyby nie był ratowany z pieniędzy samorządowych już dawno nie miałby darmowej armii żebraków co styczeń na ulicach. Dobrze, że bloger Matka Kurka powoli ujawnia jego i jego żony finansowe imperium: Złoty Melon= Jasna Sprawa, Mrówka cała i Woodstock. Swoją drogą jak normalny rodzic może dawać pieniądze na to, żeby w lato na Woodstocku jego dziecko spróbowało narkotyków, sexu z byle kim lub choćby zamieniło się w świnkę i pokąpało w błocie?
do administratora
Panie Witku proszę aby Pan lub ktoś kto się na tym zna opisał sytuację naszych-kopalni
- zwłaszcza wobec zmasowanej propagandy w mediach.

Post kolonia

portret użytkownika witold k
cytuję Anna L

Panie Witku proszę aby Pan lub ktoś kto się na tym zna opisał sytuację naszych-kopalni
- zwłaszcza wobec zmasowanej propagandy w mediach.

Aniu, nikt poza ścisłym kierownictwem związkowców i jakieś personalnej grupy kierownictwa węglowego, że tak powiem, i stosownych przedstawicieli rządu sprawy nie zna. Może pakiet (dokument pisany) jest dostępny nie wiem. Wiem, że premier jedzie na manifestację do Francji a nie do kopalni. Wiem, (pracuje w grupie kapitałowej) jak nieproporcjonalne są wypłaty do kompetencji średniego kierownictwa korporacji. Jak gigantyczne są pensje szefostwa i jaka za to lojalność polityczna.

Wiem więcej. Wiem, mogę podawać piotrkowskie przykłady jak tzw. kasa robotnicza swoim: nie bo nie - zniszczyła i niszczy ostanie szanse na samodzielność firmy, korporacji. kraju. Jak znaczna cześć kadry wchodzi w biznesowe układy z np. komunistycznymi oligarchami z majątkiem państwowych firm dla prywatnej korzyści. Wiem jak polski węgiel ogrzewał komunistyczną Rosję i jak nie ogrzewa UE. To co się nie zmieniło to polityczna podległość hegemonowi. Tutaj PO, i to trzeba zobaczyć lawiruje między Rosją/UE a Ameryką, po stronie, jak już pisałem wiele razy "Chama". Zmieni się ekipa na pisowską będzie to samo po stronie "Żyda". Reasumując. Handluje się nami poza nami, bo nie chce się nam merytorycznie przychylić, że "Matka Kurka" wskażę". To znaczy. Na pewno są tacy, którzy mają prawidłowe rozeznanie i taką pracę realizują, niestety nie przebija się to w postaci roboty wykonanej, przez np. "Matka Kurka" i jeszcze wielu, w różnych sprawach np. czyszczenia Polski po WSI. Dlaczego nie ma, bo strony konfliktów, są mało wiarygodne dla głównych rozgrywających: Rosja/UE - Ameryka. My, na samodzielność, nawet nie próbujemy się wychylić, bo konflikt w POPISie ogranicza pole widzenia.

Polska to

portret użytkownika Stanisław
5

Bo Polska to tylko teoretyczne Państwo. Za co tak bardzo ostro krytykowaliśmy byłego ministra Sienkiewicza. Powiedział jeszcze więcej i dosadniej. Jednak od jakiegoś czasu na tym portalu, taka dosłowność nie uchodzi za dopuszczalną. A szkoda.

dokładnie

portret użytkownika Anna L

Od pewnego czasu mamy na tym portalu dbającego o czystość mowy polskiej i brak niepoprawnych myśli :"cenzora z Poznania" ;p

Tak czy inaczej

portret użytkownika Admin

Tak czy inaczej poziom edytorski, literacki i balansowanie na granicy netykiety musi być podniesiony. Jest to troska wszystkich bez wyjątku.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.