Skip to main content

Kiedy członkowie Platformy Obywatelskiej...

portret użytkownika witold k
logo PO.jpg

Kiedy? członkowie Platformy Obywatelskiej masowo wystąpią z partii i w ten sposób zakończą żywot tej ofiary losu. Tu przypomnę. TW Bolek, gdy tylko wyszedł z internowania, od razu został poddany odmóżdżaniu przez tych, o których po latach powiemy michnikowszczyzna. Niejaki Geremek do ubikacji chodził za Wałęsą, żeby tylko ten prosty człowiek nie spotkał ludzi (taki fakt miał miejsce np. u księdza Jankowskiego na plebanii), z którymi nie powinien się spotykać, a ich zwalczać w imieniu grupy szykującej się do władzy: Chamów i Żydów - Puławianie Natolińczycy.

Niedopuszczona, skutecznie niedopuszczona do L. Wałęsy opozycja (G. Palka spotkał się LW i na tej bazie - rozmowie powstała GR KK NSZZ "S") antykomunistyczna podjęła działalność, później znaną jako „Grupa Robocza KK NSZZ „S”. Tak dojechaliśmy do 1988 roku - roku dogadanego z komuną i utworzeniu kolejnej listy do internowania. Mowa o ostrym konflikcie w łonie opozycji postsolidarnościowej. Opozycja antykomunistyczna i jednocześnie, jak mówiliśmy anty-różowa, rosła w siłę dzięki mądrości takich ludzi jak: Słowik, Kropiwnicki, Palka i wielu innych. Na ratunek towarzystwu przyszedł, po raz drugi, komunistyczny generał Kiszczak i zarządził epitet „Ekstrema Solidarnościowa” (kolega z grupy - Michnik Adam nie Stefan, zarządził epitet Ciemnogród). Dopilnował swego agenta Bolka, aby nikt z nich (naznaczonych) nie został wpisany na listę wyborczą 4 czerwca 1989.

O pojednaniu mowy być nie mogło. Solidarność odebrała znak graficzny - Logo. Różowi powołali do życia ROAD następnie UD no i ostatni bękart, który odpowiada za zamach smoleński, upadek państwowości z całą konsekwencja tegoż, a co możemy zobaczyć i usłyszeć w konkurencyjnych mediach. 90% szeregów: ROAD-u, UD i PO to uciekinierzy przed naznaczeniem, przed epitetem. Większość z nich odeszła, bądź ich wyrzucono jako trefny materiał. Pozostali – obecni to (...) mogą jeszcze naprawić swoje pozycje i sumienia, wychodząc z partii. Czy to zrobią?

witold k

25 października 2014

PS. Czy Elżbieta Radziszewska wykona kolejną woltę...

4.42857
Ocena: 4.4 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak

Do takiej decyzji trzeba:

portret użytkownika Stanisław
5

mieć kręgosłup, choć resztki odwagi osobistej, honoru i jeszcze przyzwoitości. Ale to tylko moja prywatna opinia. Teoretycznie, każdy te cechy ma lub powinien mieć.

Czy odejdą?

portret użytkownika Monika B

Odpowiedź jest prosta: sami nigdy nie odejdą, wszak przed nimi postawiono koryto. Pilnują go z obawy, że ktoś inny zajmie ich miejsce. A honor ci ludzie dawno już stracili a ich kręgosłupy posiadają za mało budulca, więc są chwiejne. Mogą jedynie przejść do PSL i na kolanach mamić, mamić, mamić....

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.