Skip to main content
portret użytkownika witold k
22.06.2014 18:00
22.06.2014 20:00
polska_flaga01.jpg

Piotrkowianie: czas wyjść na ulicę, rzecze Marcin, wcześniej Stanisław pyta czy mamy tak czekać jak naszych biją... Paweł przypomina rzeczpospolitą kolesiów. Na moje barki składają ciężar czy obowiązek zorganizowania akcji protestacyjnej, w związku z makabryczną kompromitacją rządzących: Afera podsłuchowa i reakcja umoczonych w niej sienkiewiczów i wsi-owych chłopaków, za specjalistów robiących.

O oczywistym zbliżającym się upadku III RP piszę od lat. O odpowiedzialności za trwanie tego bękarta z „Magdalenki” oskarżam PIS. Po pierwsze nie należało się układać z komuną przy Okrągłym Stole. Następnie powinno się oddać Polakom możliwość wyboru nowych ludzi. A już podwójne listy wyborcze układane przez partyjne wierchuszki toż to narodowa zdrada. To traktowanie swoich członków - sympatyków wedle politycznej eugeniki. Było oczywiste, że wsi-owe chłopaki z takiej sytuacji wyjdą na pozycje dowodzące. Tak się stało.

Co do nasłuchów, podsłuchów i moskiewskiej próby pozamykania dziennikarzy czy zarekwirowania taśm. Przykro patrzeć na tzw. wolne media, które poczuły krew a nie czuły jej w tylu innych skandalach III RP z kpiną z wyjaśniania katastrofy smoleńskiej, jako wzór do nienaśladowania, łącznie. A resortowych dzieci w akcji rzekomej obrony tygodnika „Wprost ” to jest mniej czy więcej od nie uwikłanych rodzinnie czy towarzysko z PRL-em?

W ogóle nie ma mowy, zapytania, czyj parobek kazał podsłuchiwać, czyje interesy realizuje, kto tak kretyńskie ruchy (zachowanie na stołkach jak nazwałem sienkiewiczów) Donaldowi podpowiedział? Kto wcześniej kazał usunąć szefa CBA? Kto zamiatać kolejne afery?

Na koniec Piotrków i alternatywa: trybunalscy.pl. Na około 300 zarejestrowanych użytkowników, w tej sprawie wypowiedziały się 4 osoby. Ogląda nas (odsłania) statystycznie dziennie około 3000 internautów. Pewnie 100% umoczonych w "maniutkomanii" (nie tylko Ci: kto nie z nami "Wojciech Jaruzelski" ten przeciwko nam) nie wychyli się za żadne „pieniądze”, jest zakaz, jest nakaz umniejszania, dezawuowania, nieufania: koniec i kropka.

Jak już mamy rzeczywisty obraz, to teraz zapytajmy się co jesteśmy warci co możemy zrobić. Jaką mamy alternatywę po upadku rządu Donalda Tuska. Jakie kadry, jakie zmiany. Czy na wzór PRL-u i III RP bezbłędnie zbudujemy kolejną klikę, czy może nowe myślenie o obywatelu, podatniku, wolnym człowieku, który wysyła do funkcji politycznych ciągle nowych i nowych ludzi. Kończymy z Polską resortową a budujemy poziomą opartą o swobodny, publiczny dyskurs, który realizujemy wspólnie ustaloną składką... Na początek „Kartą Miejską”.

Ilu nas jest.

Zapraszam w niedzielę 22 czerwca na godzinę 18 pod Pomnik Jana Pawła II

witold k

19 czerwca 2014

3.90909
Ocena: 3.9 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak

Warto napisać co się wydarzyło

portret użytkownika Marcin P.

Warto napisać co się wydarzyło.

Zgromadzenie, manifestacja z transparentami zawierającym jedynie cytaty Donalda Tuska (jeszcze premiera) i Radosława Sikorskiego (jeszcze ministra spraw zagranicznych), a przede wszystkim modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny, Polski i Polaków.

Choć było nas niewielu (ok. 30 osób), jak na prawie 80-cia tysięczne miasto, to u przechodniów wzbudzaliśmy zaciekawienie, zadumę i, co dało się zauważyć, poparcie. Pod przewodnictwem księdza Wysockiego zgromadzeni odmówili różaniec w intencji Ojczyzny, Polski, Polaków, przebudzenia się, przejrzenia na oczy, jak również w intencji tych, którzy do władzy pretendują, bowiem i oni na przeróżne ataki wystawiani byli i będą. Jeśli w przejęciu władzy widzą jedynie własne interesy, stołkowe ambicje, niech się lepiej do sprawowania władzy nie pchają.

Tym którzy w spontanicznie zorganizowanej modlitwie wzięli udział dziękuję.

Jestem do dyspozycji

portret użytkownika Stanisław

i cieszę się, że może nas być i niewielu [jak na możliwości naszego miasta] ale początki bywają nieraz trudne. Marzy mi się, że może to być przełom w konsolidacji środowiska anty komuny.

Dokonałem zawiadomienia o planowanym

portret użytkownika witold k

Właśnie (ePUAP) dokonałem zawiadomienia (3 dni) o planowanym zgromadzeniu publicznym. Apeluję o udział w zebraniu i zachowaniu stosownych warunków, które w godny sposób pozwolą na publiczne wyrażanie naszych opinii, i poglądów w zaistniałej w kraju sytuacji. Oczekuję na propozycję rozbudowania spotkania np. o występ zespołu JSM. Recytacje patriotyczne, przemówienia polityczne. 695 893 591.

idziemy po was

portret użytkownika Marcin P.

Dziękuję za zadbanie o stronę formalną.

Idziemy po was !!!

Panie Donaldzie idziemy po Pana

Zapraszamy do publikacji, do wypowiedzi choćby skrótowej

portret użytkownika Admin

Zapraszamy: liderów, naszych autorów - publicystów, obywateli zbulwersowanych obecną i ogólną sytuacją w kraju - do:

  • zgłaszania swojej obecności,
  • wieszania na portalu, w tym wątku, wypowiedzi, które to wypowiedzi osobiście ich autorzy, przedstawią w niedzielę na naszej manifestacji, przed Janem Pawłem II,
  • proponowania przebiegu spotkania: konkretnych pozycji, wydarzeń ubogacających przebieg manifestacji.