Skip to main content

Żyjemy w strasznych czasach

portret użytkownika Jacek Łukasik

Dlaczego? Nawet komunizm po 1956 r. nie zamazywał tak rzeczywistości i nie nazywał zła dobrem i odwrotnie, jak ten demoniczny system oparty na służbach specjalnych, masonerii i różnych mafiach. Przypuszczam, że światem zachodnim i Polską rządzą dzisiaj – nie ateiści, ale wprost sataniści! Ateiści zadowoliliby się obojętnością wobec chrześcijaństwa, ba nawet niekiedy potrafiliby docenić dziedzictwo chrześcijańskie. Tymczasem Dekalog jest wywracany przez rządzących i mendia na nice:

Przykazanie I – propaganda New Age, neopogaństwa, a niekiedy satanizmu

Przykazanie II – wszechobecne bluźnierstwa

Przykazanie III – handel w niedzielę i święta

Przykazanie IV – podważanie autorytetu rodziców i wychowawców na każdym kroku, walka z patriotyzmem

Przykazanie V – tzw. aborcja, eutanazja

Przykazanie VI – Pornografia, prostytucja, homoseskualizm

Przykazanie VII – „Pierwszy milion trzeba ukraść” – hasło polskojęzycznych libertynów, po 1989 r., niewypłacanie pensji pracownikom, krzywdzenie ubogich czyli bardzo ciężkie grzechy, nazywane w katechizmie grzechami wołającymi o pomstę do nieba, rabunkowy system podatkowy

Przykazanie VIII – kłamstwo, propaganda, manipulacje w mediach

Przykazanie IX – propagowanie romansów z cudzym współmałżonkiem

Przykazanie X – propagowanie chciwości, wyścig szczurów, celowa redukcja aspiracji ludzi wyłącznie do sfery materialnej?

Czy to wszystko nie może nie niepokoić? Nawet komuniści w Polsce w latach 60 – tych i 70 tych przynajmniej w jakiejś mierze uznawali Przykazania IV – X.

PS. Osobiście wolałbym nawet rządy islamu i jakiś porządek przez nie wprowadzony, niż takie dziadostwo, jakie na Zachodzie i w Polsce panuje obecnie!

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl/

12 maja 2014

4.5
Ocena: 4.5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak