Skip to main content

Wszechbolszewikom do sztambucha

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Media wyrażają oburzenie na zestawienie, jakiego dokonali, jak ich nazywają: Wszechpolacy. Choć bliższa jest mi endecja od piłsudczyzny, to nie jestem zorientowany, na ile formacja nawiązuje, a na ile zawłaszcza spuściznę młodej endecji z II RP. Ale nie o tym.

Porównanie Junty Wojskowej do Traktatu Lizbońskiego - zrównanie tych dwóch różnych aktów politycznych do jednego i nazwanie ich zdradą wskazuje na zacietrzewienie - bardziej prywatne, personalne niż polityczne, bo nie! merytoryczne. Najrozsądniejszym wydaje się przywołać tu bolszewików. Ciemną, tępą masę z rozgrzanymi głowami... A że liderzy młodej, odradzającej się endecji nie odcięli się od prowokacji, zresztą - ślepej, głupiej i naprędce realizowanej...

Oczekiwałbym od endecji długofalowej drogi wyjaśniającej upadek Polski za PRL-u i obecnie. Pokazania rywalizacji „Chamów z Żydami”, permanentnego błądzenia liderów endecji po stalinięciach i ich ogródkach. Przede wszystkim o stosunku endecji do polityki zadłużania byłych demoludów na polskim przykładzie, przejmowania gospodarki i rynku. Korupcji, dzięki której było to możliwe. O miernotach na urzędach III RP.

Jaruzelski, tu przypomnę: konfident obcego mocarstwa, pomniejszał dochody PRL, budując pomniki wdzięczności obcej armii. Wprowadził stan wojenny przy użyciu środków, pieniędzy obcego państwa. Przyrzekał ideologiczny sojusz z obcym państwem. Zamiast pogonić "Żydów", jak na "Chama" przystało, wypowiedział wojnę rodowitym tubylcom, niszcząc przy tym gospodarkę. Dla uratowania pozycji komunistycznej bezpieki dogadał się ze swoimi wrogami na szkodę tubylców - nas Polaków.

Kaczyński, źle zrobił przystępując do „magdalenkowego” oszustwa. Jednak całym życiem, pracą udowodnił, że zrobił to (tak rozumiał i czynił) w interesie skolonizowanej Ojczyzny wpierw przez komunę moskiewską potem brukselską.

Od endecji oczekiwałbym podania metod wyjścia z zadłużeniowej matni, budowy narodowego ruchu, który byłby w stanie po raz kolejny zaciągnąć pasa i wybić się na lepszą pozycję. Partyjne, personalne wojenki to domena lewicy.

Nie ma usprawiedliwienia dla głupoty, jaką poczynili młodzi endecy. Poniewierka, jaką urządziło PC i obecne PiS Endecji nie usprawiedliwia... daje argumenty do dalszego umniejszania.

witold k - pierwszy szef ZChN w Piotrkowie, członek założyciel 28.X.1989

17 grudnia 2013

3.666665
Ocena: 3.7 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

Czy Poseł Jarosław Kaczyński był przeciwko traktatowi z Lizbony?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

Powyższy wywód i tak nie zmieni smutnej rzeczywistości.
Ze sprawozdań sejmowych możemy się dowiedzieć, że Pana Jarosława Kaczyńskiego nie było wśród 56 Posłów, którzy powiedzieli “NIE traktatowi z Lizbony” (m.in. Antoni Macierewicz, Robert Telus, Krzysztof Jurgiel, Anna Sobecka, Andrzej Dera, Bogusław Kowalski, Gabriela Masłowska, Artur Górski) ani wśród 12 Posłów, którzy w tej sprawie się wstrzymali od głosowania (m.in. Nelli Rokita, Elżbieta Kruk i Jan Dziedziczak)!

Prezydent Lech Kaczyńki

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Prezydent Lech Kaczyński do skolonizowania Polski przez Brukselę (a w domyśle proszę czytać Niemcy) ewidentnie się przyczynił!
Czy w związku z powyższym Wszechpolacy nie mają racji ?

I owszem...

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Prezydent Lech Kaczyński do skolonizowania Polski przez Brukselę (a w domyśle proszę czytać Niemcy) ewidentnie się przyczynił!
Czy w związku z powyższym Wszechpolacy nie mają racji ?

Tyle, że Wszechpolacy winni raczej podziękować LK za to, że: po pierwsze zmienił kolonizatora, lepiej być poddanym Zachodu niż Wschodu. Następnie za to, że mogą interes zrobić na LK. Naród jako taki, na kolejnych kredytach przetrzyma, jeszcze z jedno pokolenie a Oni tak mi bliscy Endecy, będą mogli starać się na trupie traktatu, do władzy dojść... Co innego krytyka tych, którzy zaciągnęli nas do eurokołchozu co innego że nie było wyjścia. Żle poszło. Nie ma powrotu, znaczy jest ale z ludźmi znaczy podatnikami, obywatelami nie koteriami czy bojówkami bez głębszej odpowiedzialności.

Białoruś...

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Białoruś, tego wyśmiewanego przez oficjalne polskie media, Prezydenta Łukaszenki jest przykładem, że alternatywa istniała i istnieje nadal.
Białoruska wieś rozwija się bez dopłat unijnych.
Za: http://www.youtube.com/watch?v=B7qPDggL80U

Redaktor portalu

portret użytkownika Admin
cytuję Piotr Korzeniowski

Białoruś, tego wyśmiewanego przez oficjalne polskie media, Prezydenta Łukaszenki jest przykładem, że alternatywa istniała i istnieje nadal.
Białoruska wieś rozwija się bez dopłat unijnych.
Za: http://www.youtube.com/watch?v=B7qPDggL80U

Redaktor portalu nie może lekceważyć Regulaminu. Białoruś zasługuje na oddzielny ciąg artów. Tutaj piszemy o polskich wszechbolszewikach. Oczywiście, że widzę Białoruś jako centrum drogi do współpracy w Europie. A tak się stanie bo nasza polska okazja jest niszczona przez ślepą walkę z LK.

Niedługo kolejne wybory

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Niedługo kolejne wybory!

11 listopada 2013 roku Narodowcy pokazali jak są wielką siłą i do Sejmu RP wejdą na pewno. Konserwatysta nie powinien Ich obrażać, wszak to Oni będą przyszłymi koalicjantami PiS-u. UPR I Nowa Prawica też uważają, że LK to zdrajca, czy Oni też są bolszewikami ?

Jak mój Przyjaciel Witold skomentuje...

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jak mój Przyjaciel Witold skomentuje pokazanie się Jarosława Kaczyńskiego na Majdanie w Kijowie pod czarną flagą banderowską ?

Zaprawdę powiadam Ci

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Jak mój Przyjaciel Witold skomentuje pokazanie się Jarosława Kaczyńskiego na Majdanie w Kijowie pod czarną flagą banderowską ?

Zaprawdę powiadam Ci Piotrze, nie w tym wątku. Stefek Bandera polski obywatel - terrorysta nie jest problemem dla Polaków. Jest problemem dla Ukraińców i Niemców. Polski sąd skazał polskiego obywatela na więzienie za akt terrorystyczny. Ukraińcy chcąc do Europy mają problem. Akta tajnych służb im nie pomogą. Każda cena, warta jest pojednania polsko-ukraińskiego. Zwłaszcza, że to my jesteśmy cywilizowaną częścią nie mamy na składzie ludobójstwa.

Co my Piotrkowianie możemy zrobić - przywrócić pierwotną nazwę ulicy Roosevelta.

Piotrkowscy wyborcy

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

powinni jednak wiedzieć, że szef ich ulubionej partii
afiszuje się wraz ze spadkobiercami ukraińskich ludobójców !
To afiszowanie się w takim towarzystwie jest bolszewizmem najczystszej próby.

Jeszcze o przyszłym premierze z PiS-u

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Dlaczego Go zwalczam z tak wielkim zapałem ?
Jarosław Kaczyński jest szkodliwy dla Polski = mojej Ojczyzny,
ponieważ wygaduje POPULIZMY (patrz poniżej).
Szkoda, że nie mogę tekstu poniżej zamieścić jako artykuł (regulamin portalu trybunalscy.pl nie pozwala mi na to).
"Umowy śmieciowe będą przekształcane w umowy o pracę. W Polsce mają być wyższe płace, mieszkania, praca i solidna polityka prorodzinna, oznaczająca przejmowanie części kosztów wychowania dzieci przez państwo. Jeśli ktoś z naszym programem się nie zgadza, ministrem, ani wiceministrem nie będzie..."

– deklaruje prezes PiS i były premier Jarosław Kaczyński w rozmowie z Jerzym Kłosińskim i Krzysztofem Świątkiem w najnowszym wydaniu „Tygodnika Solidarność” nr 51/52.

Oto ujawniony przez redakcję popularnego "TySola" fragment rozmowy:

– Nakreślił Pan program prosocjalny...

– ...bo my jesteśmy prosocjalni...

– ...tylko jak go realizować z politykami o dość liberalnych poglądach stanowiących jedno ze skrzydeł PiS-u?

– Dysponujemy teraz znacznie większym niż w 2005 roku zapleczem intelektualnym, także np. dzięki konferencjom „Polska – wielki projekt”. Dobierzemy takich ludzi, by rząd był zintegrowany. Rząd, który ja przejąłem po Marcinkiewiczu, nie był zintegrowany, jeśli chodzi o realizację celów. Odrzucamy zasadę, wedle której minister uprawia swój ogródek i inni mają się nie wtrącać. Jeśli ktoś z naszym programem dla Polski się nie zgadza, ministrem ani wiceministrem nie będzie.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@wpolityce.pl

pracodawca:
Jestem pracodawcą daję pracę 20 osobom na umowę zlecenia jeśli rząd ozusuje umowy zlecenia koszty z tym związane będę potrącał od wypłaty pracowników.Jeżeli pracownicy się z tym nie zgodzą to mogą mieć pretensje co najwyżej do tuska albo do jarka inaczej niech nie pracują.

McVIRR:
No tak, zamiast zachęcać brakiem barier (podatki, urzędy, regulacje) Kaczyński oferuje bat na pracujących. Typowo lewackie. :)

olin:
pytanie nie "jak go realizować z takimi politykami", tylko "za co go realizować". Zamiana umów cywilnoprawnych na mowy o pracę to masakra na rynku pracy i wzrost szarej strefy.

Karol:
Matko.... co za głupi wywiad.

MArisow:
MAM 40 lat i 3 dzieci. Ja pracuję na umowę o pracę, moja żona na umowę zlecenie. Daje nam to elastyczność i możliwość sprawowania i zapewnienia opieki dla naszych dzieci. I uważam, to za dobre rozwiązanie. Osobiście PIS zrobi lepiej, jeśli wypuści z rąk kwestie ekonomiczne i gospodarcze, ponieważ system socjalny jest jak nowotwór, który toczy dzisiaj wiele państw świata, w tym USA pod rządami OBAMY. To nie swoboda gospodarcza jest głównym problemem w Polsce, ale socjalizm

Alan:
Zaledwie 700 tys. osób pracuje na elastycznych formach zatrudnienia wobec 16,2 mln osób zatrudnionych. W tej liczba zdecydowana większość to studenci, uczniowie , osoby wykonujące wolne zawody oraz emeryci i renciści dorabiający do swoich skromnych świadczeń. Zlikwidowanie pogardliwie nazywanych przez związkowców umów śmieciowych oznacza w wielu przypadkach likwidację "śmieciowych " miejsc pracy. Szkoda tych biednych ludzi. Dla wielu z nich to było jedyne źródło utrzymania. Wielu studentów opłacało studia, a teraz będą musieli je przerwać. Ktoś miał potwornie niską emeryturę i ta praca pozwalała mu godnie przeżyć bez potrzeby zbierania puszek na śmietnikach. Politycy i presja dziennikarzy oraz związkowców sprawi, że ci ludzie zostaną potraktowani jak śmieci i wylądują na bezrobociu bez środków do życia. To ma być sposób na rozwiązanie problemu biedy i bezrobocia? . Ludzie zatrudnieni na takich umowach to najczęściej słabo wykształceni oraz mało konkurencyjni z różnych względów pracownicy dla których jedyną alternatywą jest bezrobocie. Naprawdę chcemy tych ludzi skazać na szukanie puszek na śmietnikach? Według najnowszych danych przedstawionych w raporcie Ministerstwa Gospodarki (http://www.mg.gov.pl/files/upload/8438/MSP.2.2013.pdf) zaledwie połowa mikro- i małych firm miała w pierwszej połowie tego roku zysk. Słabą kondycję drobnych przedsiębiorstw potwierdzają też dane GUS . Według nich przychody osób pracujących na własny rachunek (od 2007 roku) wzrosły o 13 proc .Inflacja w tym czasie wyniosła 18 % .To oznacza, że realne zarobki rodzin przedsiębiorców skurczyły się o 5 proc. W tym kontekście nawet niewielkie podwyżki kosztów pracy doprowadzą do plajty wielu drobnych przedsiębiorców i utraty pracy przez pracowników. Po podwyżce składki rentowej oraz ciągłych podwyżkach składek ZUS będzie to kolejny cios ,który dotkliwie uderzy w sektor MSP. Efekt łatwo przewidzieć wzrośnie bieda i bezrobocie.Czy JK jest gotowy przyjąć pełna odpowiedzialność za ta tragedię ?

eM:
Kaczyński to lewicowy święty Mikołaj. zawsze to wiedziałem - jest populista nie mniejszym niż Lepper -po wyborach powie że się nazarl proszkow.

zek:
Premier Kaczyński mówi o programie ułatwień dla małego i średniego biznesu.Wśród trolli wrzask jaki to On aspołeczny,prawicowy i nie dba o biednych.Gdy premier Kaczyński mówi o niesprawiedliwym i niewydolnym systemie podatkowym, faworyzującym cwaniaków i sektor spekulacyjny wśród trolli wrzask jaki to Kaczyński ukryty socjalista a nawet marksista.Gdyby odezwał się na tematy pogodowe to by został obwiniony za brak śniegu na Sylwestra.Trolle trochę szacunku nawet do siebie.

zadyma:
Znaczy to tylko, że nie ma już nadziei w tym państwie. Jeśli teraz nam zabierają w podatkach 78% tego co wypracujemy a jak zacznie rządzić Pis ma być bardziej socjalnie? Panie prezesie, dalej tak rządźcie a wszyscy wyjadą! Już teraz jest poza granicami 10% ludności, a w ciągu następnych 3 lat wyjedzie następne 10%. Nam też nie pozostanie nic innego, jak pakować walizki...

Monika:
Widzę ty wysyp POzytecznych idiotów zwanych lemingradem. Dalej toto nie widzi jak tuskowe rzady POgrążyły Polskę i narzeka na Kaczynskiego. Ja wam wszystkim lemingi zyczę żebyscie zachorowali już dzis POd rzadami tuskowymi... rozum stracicie całkiem.

Stanisław:
Deklaracje prezesa należy rozumieć tak - drodzy Polacy, zabierzemy wam ciężko zarobione pieniądze aby pokryć część kosztów wychowania waszych dzieci bo my urzędnicy lepiej wiemy jak to robić. Ja się nie zgadzam z waszym programem i nie głosuję i nie będę na was głosował. Jesteście socjalistycznymi bandytami, zresztą jak wszyscy w tym całym pożal się Boże parlamencie.

itp., itd.
Za:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/69756-j-kaczynski-dla-tygodnika-solidarno...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.