Skip to main content

Na progu IV RP - 10

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Na naszych oczach, w dniu 11.XI.2011, bękart z Magdalenki - III RP, po raz kolejny pokazał swoje oblicze..

W godzinach marszu napisałem taki oto komentarz.

Majstersztyk... jak za ojców założycieli PRL i jej późniejsze ikony, że Jerzego Urbana wspomnę.

Kilkutygodniowe nawoływania do powstrzymania, w dniu 11 listopada, inwazji faszystów, przyniosło zamierzony skutek. Ciekawym, czy od jutra, ruszą w teren konfiskować dobytek kułaków ot przepraszam ekstremistów? nie... faszystów!

Mam pytanie. Jak długo damy się manipulować. Może... opiszę manifestacje w których uczestniczyłem, może przeprowadzę porównania... Pewnie jest to potrzebne.

witold k

11 listopada 2011
Brawa dla Gazety Wyborczej i TVN...

Dziś odstępuje od opisywania manifestacji z lat Junty Wojskowej - zwłaszcza osobistych doświadczeń czy analiz, które obiecałem. Rzeczywistość wskazał nam choćby pan Romaszewski. Podobnych ocen, czy sprawozdań jest więcej.

Mam za to refleksję na temat naszej zakłamanej codzienności. Zgadzam się, że bojówkarzy z Niemiec nie mogliśmy nie wpuścić. A niby skąd do Moskwy przybył sam Ilinicz... z Niemiec właśnie. Dobrze, że policja w Polsce - zwracam tu uwagę na "w Polsce" - to ważne po podpisaniu Traktatu... przymknęła owych emisariuszy kolorowego dobrobytu. Nie rozumiem za to dlaczego owa Policja w Polsce dopuściła TVN i Gazetę Wyborczą w teren manifestacji. Jeśli Policja, kieruje się poprawnością powinna podobnie do emisariuszy z za Odry, wpuścić a następnie zaaresztować, te trefne, polskojęzyczne media. A może komendant Policji nie wie, że owe "niezależne" media są znienawidzone na wzór byłego zomo i rzecznika Urbana. Nie. Policja tego nie może nie wiedzieć. Policja to formacja podległa premierowi a ten to kto... marionetka z Nocnej Zmiany i służący Komisarzy.

Jeszcze jedno przypomnę. Generał wolał czołgi (13.XII.1981) wystawić przeciw obywatelom, niż podjąć rękawicę rzuconą przez ówczesnych politycznych konkurentów - przy okazji swoim byłych kolegów z PZPR. Kolegów i dziś...

Musimy o tym pamiętać... Obywateli i ich Nadzieje na Wolność rozjechali i zniszczyli, po co? Żeby dogadać się w Magdalence..., której egzemplifikacją są wskazane media i najważniejsze osoby państwowe.

witold k

13 listopada 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Strach przed polskim patriotyzmem

portret użytkownika Admin

Zwycięstwo

portret użytkownika Admin

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.