Skip to main content

Prezydent RP wyznaczył dzień...

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Prezydent RP wyznaczył dzień przyjęć do pracy w Sejmie i Senacie, owy dzień nazywają wyborami. Oczywiście to takie puszczanie oczka... wszyscy wiedzą o co chodzi - a nie wiadomo o co... chodzi - jak śpiewa artysta. Wyborów dokonują szefowie partii i oczywiście to im pasuje. Gawiedź - 90% kandydatów, chętną do parlamentarnego żołdu ustawiają, wedle widzimisię, i to w podwójnej ilości. Po co? Zawsze owej starcza.... to też znak czasu. Wynik wyborów poświadczony w dniu zatrudnienia, tym razem 9.X.2011 niewiele się różni od dokonanego wyboru. Różnice nie zależą od zatrudniających – wyborców, tylko włożonej kasy przez konkurentów. Tak to jest... Niestety. Od góry do dołu. Policzył ktoś ile sztabowcy wydali pieniążków i jak to się ma do ordynacji... nie policzył i nie policzy, dlaczego, bo to źródełko, z którego każdy by chciał zaczerpnąć.

Współczuje tym, moim rodakom, którzy przymuszeni swoją pozycją – obowiązkiem, ciągłością zaczętych działań dają się wpisywać na listy i dobrze służą. Współczuje wyborcom (sobie współczuję...), którzy pomimo wszystko idą w dniu wyborów do OKW, które są kpiną z wyborów. Spełniamy rolę pożytecznych idiotów, mając nadzieję, że to już ostatni raz...

Ważne. To, co czasem nazywam zdrowym polskim znakiem czasu – abstynencja wyborcza około 60% Polaków, jest stanem uśpienia, który za długo trwa. Należy na wybory chodzić i jeśli nie ma się na kogo oddać głos oddać głos nieważny.

witold k

4 sierpnia 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Prezydent ogłosi datę zakończenia powstania

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

„....W końcu Polska jest okupowana przez tubylczych bezpieczniaków, a to nie taka znowu wielka różnica, kto jest okupantem – skoro kraj, tak czy owak, jest okupowany ze wszystkimi tego konsekwencjami.” – napisał właśnie, już niejednokrotnie o tym wspominając, pan Stanisław Michalkiewicz.
Za kilkadziesiąt minut prezydent ogłosi datę wyborów będącą też dla wielu formacji datą zakończenia powstania. Zakończenia klęską czy zwycięstwem? To zależy od celów stawianych powstaniu przeciw – jak określają ich przywódcy – „bandzie czworga” czy, jak chcą dyplomaci, zamurowanej w sejmie oligarchii politycznej reprezentującej siły wspomniane na wstępie..."

Wojciech Popiela
Za: http://www.prokapitalizm.pl/prezydent-oglosi-date-zakonczenia-powstania....

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.