Skip to main content

Co nam pokazuje żart z okazji 22 lipca AD 2011

portret użytkownika witold k

22 lipca, o czym mówiły media... tutaj, tutaj, w klubie pod jednoznaczną nazwą "Insomnia" - przemęczeni, niewyspani z lukami w koncentracji - zorganizowano, jak rozumiem happening z PRL-u.

Ta prowokacja, czy też zamulenie z niewyspania, jest znakiem czasu. Nie możemy mieć wątpliwości, że nikt z organizatorów i imprezowiczów nie ucierpiał od komunistycznej władzy i jej parobków. Przez ponad dwadzieścia lat III RP nie dotarło do nich czym był PRL. Jakie z tego wnioski, jakie szanse na IV RP.

Nie wiem gdzie ten lokal się mieści. Nie wiem kto wyłożył kasę na biznes. Wiem, że homo sovieticus nie poddaje się. Wiem, że każdy grzech zaniechania ma swoje konsekwencje. Próbę świętowania PKWN, w naszym mieście, podjęli działacze SLD. Komuszki i ich dzieci nie odrobiły lekcji, pal sześć nie nasza sprawa. Naszą sprawą jednak jest pokazać ich.

I tu mamy problem... uciekamy przed jawnością otwartością. Wydźwięk przywołanych artów z lokalnych gazet, jasno nam pokazuje ignorancję tychże. Nikt nie ważył się pokazać ludzi (szefów Klubu), którym pieniądze nie śmierdzą. Nie zapytał się skąd się wzięli, co robili ich rodzice... . No. Swoją drogą. Wiemy kto za komuny nie ucierpiał, jaki to materiał genetyczny i z kim po niekomunistycznej stronie trzyma. Niestety. Nie szanują nas i nowego państwa. Jest pytanie jak długo będziemy to znosić, ich chronić, i po co. Są toksyczni.

witold k

24 lipca 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Who is who ?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

25 lipca 2011 roku w Piotrkowskich Informacjach Telewizyjnych wystąpił współwłaściciel Klubu Sodom...
och przepraszam, oczywiście INSOMNIA Pan Marcin Cecotka - czy to jest ta sama osoba, która prowadzi audycje w Radio Strefa FM i publikuje w Tygodniu Trybunalskim?
Ja tylko tak pytam, żeby było wszystko jasne.
Piotr Korzeniowski

Nie wiem czy ten sam

portret użytkownika witold k

Za to senior Cecotka, kombatant, specjalizował się w organizowaniu imprezek... dla ichnich kombatantów. To oczywiste, że mamy wolność i szukamy sobie podobnych. Chodzi o granice... i tu mamy problem.

Jeden sąsiad żył wygodnie drugiego gnojono. Ten żył wygodnie, który nie miał na pieńku z ormowcem, czy tajniakiem z klatki... w każdej byli - mieszali... także pracowali w miejscu pracy wroga ustroju. A jeśli, już mowa o juncie wojskowej, mieszkał solidarnościowiec no to... było tego. Robienie sobie z tego żartów nie jest żartem. Jest dowodem na to, że żartujący osobiście nie doświadczył życia w PRL. Chyba że po słusznej stronie.

Wolność to taka okazja do ujawniania się... i za to trzeba podziękować -
Who is who. W każdym razie nazwisk biznesmenów nie znajdziesz to też relikt PRL.

Osobiście mam nadzieję, że (...) a nie prowokacja starej komuny. Jak to sprawdzić, zobaczyć z skąd pieniądze na biznes.

witold k

6+ z marketingu.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Przyznaję, że komuszkowie i w ogóle wszelkiej maści lewactwo w sposób perfekcyjny opanowało pozyskiwanie "młodych wykształconych z wielkich miast" (trochę przesadziłem zaliczając Piotrków Trybunalski do grona metropolii) jako maszynki do głosowania na zwolenników Eurokołchozu ( PO. SLD, PSL i .... PIS, który jest za a nawet przeciw Eurosojuzowi) !
Któż nie lubi wypić i i zakąsić a że w ten sposób czci się 22 lipca czyli kolejną rocznicę zainstalowania się zbrodniczego systemu komunistycznego na ziemiach polskich
to młodym, wykształconym (w tym dziennikarzowi lokalnego radia) nie mieści się pod kopułami.
P.S.
Eeurokołchoz = Eurosojuz to spadkobierca ZSRR, ucywilizowany (jak do tej pory - nie ma mordów) i wymyślony m.in. po to żeby ograniczyć samodzielność Polski i innych państw z dawnego bloku sowieckiego.
Piotr Korzeniowski

Insomnia, dosyć popularny

Insomnia, dosyć popularny klub, to i cicha propaganda "starych czasów". Trzeba by zadać sobie pytanie, jak niewielką wiedzą o naszej historii mogą się pochwalić Ci, którzy tam przychodzą. Czasy się zmieniły to i wróg działa bardziej "kulturalnymi" sposobami manipulacji, polegając na tej właśnie niewiedzy. A czasy zalewane modą zachodu sprzyjają takiemu akurat rozwojowi młodych ludzi.

Karolina Ludwiczak

Nie uwierzę,

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

że dziennikarz nie zna historii i nie słyszał o najbardziej nieludzkim ustroju jakim jest komunizm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piotr Korzeniowski

Ja to stwierdzenie dałam,

Ja to stwierdzenie dałam, na szerszy ogół.

Karolina Ludwiczak

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.