Skip to main content

Notatka ze spotkania organizacyjnego „Marszu Rotmistrza 2011”

portret użytkownika witold k
marsz.jpg

W dniu 19.03.2011 r. w sali Rady Miejskiej odbyło się spotkanie organizacyjne "Marszu Rotmistrza 2011" w wyznaczonym czasie i miejscu. Kolejne odbędzie się w tym samym miejscu - 2 kwietnia 2011.

Na nasz apel, prośbę inicjatorów Marszu, na udział w spotkaniu roboczym, odpowiedziało 18 z 55 osób - członków Grupy Roboczej, z czego fizycznie na spotkaniu odliczyło się osób 12.

Inicjatywa "Marszu" jest i ma pozostać w formie obywatelskiej. Wolni, niezorganizowani obywatele, podatnicy-darczyńcy i ich dzieci organizują "Marsz" przy wymownej pomocy Miasta - dystrybutora podatków, także przy pomocy środowisk zorganizowanych przez co mobilnych.

Przewertowaliśmy zaproponowany porządek "Marszu". Poczyniliśmy wstępne drobne zmiany i wstępnie omówiliśmy zakres koniecznej pracy.

Najważniejsze decyzje.

Uczestnicy spotkania

 • jednogłośnie przekształcili się w Komitet Organizacyjny, otwarty na osoby, które nie mogły pojawić się na spotkaniu, także na osoby, które w dowolnym czasie zgłoszą swój akces do pracy w Komitecie. Formy zgłoszenia: subskrypcja Grupy Roboczej na portalu, zgłoszenie się do wpisania na listę u moderatora Akcji ... niżej podpisanego,
 • postanowili wyjść z propozycją powołania Komitetu Honorowego „Marszu Rotmistrza 2011”, w skład którego zaproponowali: Księdza Dziekana, Prezydenta miasta, przewodniczących: ŚZŻAK, KWP, środowiska kombatanckie wedle historycznej i politycznej przynależności do tradycji patriotycznej i niepodległościowej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Jako baczny obserwator sceny politycznej w naszym mieście, zapraszam do Komitetu Honorowego osobę, która uwiarygodni Komitet, pana Antoniego Macierewicza – posła ziemi piotrkowskiej.
 • zdecydowali o wystąpieniu, na piśmie i poprzez środki przekazu do: Rad Rodziców, nauczycieli, wychowawców, proboszczów, najszerzej rozumianych: środowisk, organizacji, stowarzyszeń z prośbą o podjęcie współpracy na miarę możliwości i zakresu swej działalności.

  Bieżąca merytoryczna działalność Komitetu organizacyjnego dostępna w grupie roboczejw części dla subskrybentów – członków Komitetu.

  Witold Kowalczyk – moderator Marszu

  19 marca 2011

 • 0
  Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
  Twoja ocena: Brak