Skip to main content
portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Jest jeszcze inny mocny problem, obciążenie; pole żerowania post magdalenkowe. U nas w PT dobrze to widać. Więcej; dało dominację w administracji i jej schowkach jak nazywam maniutkomanii dziś raczej odbieraną jako "grupa Chojniaka" choć pomysłodawcą i realizatorem jest p. Marian B Jego - przyrodzone zdolności nie nadające się do polityki matki mądrości za dobrze realizującej się u drobnych opróżniaczy rondelka.

Do zabrania głosu prowokuje mnie rozsyłanie zdjęć piotrkowskiego chłopca na zdjęciach z parobkami Geremka & Kiszczaka. Robią to co robiła swego czasu Małgosia B – zakulisowe odebranie kandydatowi wiarygodności w rozumieniu rozsyłających. Sprawa zdjęć w tym z Papieżem w czasie kampanii, ma swoje konsekwencje w III RP i u nas PT.

Zdjęcia wspólne panów Wiernicki, Tusk, Trzaskowski ma być rodzajem dowodem zgorszenia, zdrady ect. W istocie spełniają przepustkę do nowego politycznego rozdania w III RP - bękarcie z "Magdalenki". Podobnych błędów zrobiliśmy dużo. Wspomnę formy koncesjonowania dostępu do rynku po to żeby ograniczyć dostęp postkomunie a co w rzeczywistości okazało się przepustką dla owych do jeszcze większych szans na ówczesne pranie pieniędzy - ustalone właśnie w Magdalence, w której Kaczyńscy robili za kelnerów.

Do Piotrkowa jednak

Ekipa Krzysztofa Cecha to ekipa starej piotrkowskiej komuny porzuconej przez ichni nowy biznes utrzymana jest przez pożytecznych po naszej stronie. Drugim szeptanych planem jest rozpylanie info o tym, że młodego chłopca pożre stara piotrkowska biznesowa komuna. To kolejna manipulacja - forma ratowania pozycji w administracji a ta większej szkody wyrządzała niż owa bezpieka biznesowa i nie tu mamy problem.

Kompetencje Samorządu są z rzędu pozycji ławnika w Sądzie. Nic nie mogą popsuć. Zapędzili się w głupotach rzekomych możliwościach i tak trzymając w narożnik się zapędzają.

To co może sie w PT wydarzyć to wietrzenie administracji na korzyć biznesu i to jest dobre. Nie od nas jednak zależy a od przełożenia Samorządu na rządzącą koterię Kraju ta zmieni się; tuskomania już jest skompromitowania i Eurokołochoz ją usunie - tak jak ją powołał w białych rękawicach.

Jeszcze jedno Samorząd to tak poddają urzędnik ten czy inny. Fałsz. Samorząd to obywatele, podatnicy.

witold k

18 kwietnia 2024

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak