Skip to main content

Poseł Kowal o Wołyniu

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Kowal wywołał burzę. PiS reaguje, domaga się odwołania. Kowal jak sama nazwa wskazuje to gość, który dobrze włada młotem i młotkiem.

Zdaniem Pawła Kowala rzeź wołyńska "nie obciąża państwa ukraińskiego, bo nie istniało". - Mówimy o zbrodni dokonanej przez obywateli polskich na innych polskich obywatelach - stwierdził polityk KO. Posłowie PiS zapowiadają wniosek o odwołanie go z funkcji szefa sejmowej komisji spraw zagranicznych.

Wypełni z tym wpisem się zgadam. Szkoda, że Kowal nie wskazał Prusaka i Żyda też polskich obywatelach, którzy do tego sprowokowali; nie powiedział, że polskie wojsko (dowództwo) sprawę zignorowało. Nie ma żadnej Ukrainy mamy Rosję, Prusy Południowe i Judeopolonię obiecaną od pierwszego rozbioru Rzeczypospolitej. Owszem obecnie istnieje państwo Ukraina na garnuszku Eurokołochozu podobnie do Polski z "Magdalenki".

Co zaś o Polskę idzie. Nie jest uznana; 1918 rok to fikcja podobna do legalizacji Solidarności czytaj programu pacyfikacji 13 grudnia. Przyjrzyj sie jeden z drugim na tuskomanię. Robią to co mają robić i są zadowoleni. Wyzywanie ich od zdrajców to przysługa. To dalsze wpychanie ich w interes nad Wisłą. Żaden nie pomyśli, że są w trudnej sytuacji i pomocy wymagają?

Dlaczego tak sie dzieje?

Właśnie wskazałem podstawę myślenia i działania politycznego. Tu uwaga kto nie wie. Wszystko oddałem dla podziemnej Solidarności... . Nic się nie zmieniło do dziś i mojego końca nie zmieni... Jest nas dużo najwięcej. Nie mamy politycznego przywództwa.

witold k

25 lutego 2024

więcej niebawem

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak