Skip to main content
portret użytkownika witold k
Monika_Pawłowska_Sejm_2019_0.jpg

Jeśli jest choć jedna osoba wstępnie rozgarnięta w PC betonie to... Przyjmie panią Pawłowską do klubu PIS. Ta spotyka sie z pp., Kamińskim i Wąsikiem. Poseł Pawłowska obiecuje wystąpienie o odszkodowanie od III RP dla posłów ofiar zemsty wsiowych chłopaków. Wejdzie w skład kierownictwa Zjednoczonej Prawicy.

Do meritum

Jest choćby jeden obszar, taki najmniejszy, w którym Kelnerzy z Magdalenki nie ponieśli porażki - totalnego upadku? Nie ma. Jedyne dobre osiągniecie - uwłaszczania obywateli też zlikwidują; nie mieści się w planie Eurokołchozu. (Grecja). Moi mili parafianie. Tu uwaga; na własne życzenie. P. Pawłowska ze swymi masońskimi poglądami jawi sią jako dojrzały owoc oszołomstwa komendanta; poniewierania ludźmi; tak na oślep. Braki kadrowe. Ordynacja, brak obowiązku wyborczego ect.

Kiedyś pisałem, że Kaczyńskiego potraktują gorzej niż Jaruzelskiego. Tamtego posadzili przy stole temu tego odmówią. Jest jeszcze gorzej bo partyjniactwo nie ma odwagi usunąć pana który ca 3 krotnie doprowadził do upadku politycznej formacji.

Parlamentarzyści masowo powinni wyjść z Klubu PIS powołać nowy Zjednoczonej Prawicy wyjaśnić trudną długą drogę.

KADENCYJNOŚĆ!!!

witold k

Je Banaś
III RP nie jest bękartem z „Magdalenki”!?

20 lutego 2024

więcej niebawem

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak