Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Tak! To co się dzieje obecnie pod nickiem epidemia & antyepidemia to zepsucie, rozluźnienie obyczajów.

Nie zdawałem sprawy z szaleństwa ludzi, którzy pod nickiem, który sami wymyślili, a który w istocie nie istnieje i nie będzie istniał mianowicie bon mot manipulujący „segregacja sanitarna”. Segregacja? Znam kilku, którzy się nie myją, zębów nie mają; nikt ich nie odsuwa, sami się odsunęli.

Ten; przy innych tego tupu manipulacjach np. antysemityzm czy holocaust skierowany jest do samo niszczenia się ludzi wszystkich nacji Zachodu. Wariactwo bowiem działa w całej Europie i białej części Ameryki. Jest faktycznym działaniem w kierunku zmniejszenia populacji - służy mu z pozycji rzekomo anty. Tak! Nachalna agitacja do szczepień mogła i uzyskała odwrotny skutek, ale... to nic nowego. Tak działa reklama - propaganda.

Więcej. Wysłuchałem lidera (prezydenta miasta), który jak powiedział; sam na siebie wziął Zawierzenie Miasta Maryi Pani Jasnogórskiej. Ten sam Pan wzywa do nieszczepienia się, bo szczepionka jest w fazie badań. Badania na milionach panu przeszkadzają badania, całe lata, na jednostkach widać nie przeszkadzają. Współczuje mojej Pani Królowej Polski; co ma z tym (...) zrobić…

Jak osoba, wstępnie rozgarnięta, może popełniać grzech publiczny wmawiający Duchowi Świętemu co ma robić. Kto powiedział, że wolą Stwórcy jest uzdrowienie nieszczepionych. Może wolą Stwórcy jest przeprowadzenie poligonu doświadczanego, który właśnie na ludności jest przeprowadzany. Może jest to nakaz chwili… dokonanie, przez homo sapiens, kolejnego pola rozwoju ludzkości w przyszłości bardzo potrzebnego.

Pojawi się ktoś, kto powie owszem nie wiemy jaki będzie sutek, konsekwencja nowej, nowych epidemii o służby ich mobilność - dbać musimy. Dziś jest to szczepienie. Roznoszenie wirusa poprzez masowe wystąpienia ludzi to rodzaj samobójstwa. Już na pewno przyspieszanie tego co nieuniknione. Odwrotnie do idei szczepień - opóźnianie.

Nie jest to - odrzucenie nowej nowiny? W moim rozumieniu jest to (publiczna antyszczepionkowość) grzechem.

witold k

22 stycznia 2022

3.857145
Ocena: 3.9 (14 głosów)
Twoja ocena: Brak

Oryginalny przykład manipulacji

portret użytkownika Admin
5

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.