Skip to main content

Tłuste koty, nie nasze ludzie… Polski Ład 5

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Czy upadek PC czytaj PiS może zaburzyć dobry kierunek obecnej III RP? Równie naiwne działania robiła ekipa Gierka z Jaruzelskim na zapleczu.
Tamtejszy Jaruzelski to dziejscy Kaczyński. Za pieniądze Rockefellerów chciał Geremka utrącić. Ten robi to samo. Sieroty po Jaruzelskim próbuje utrącić… tymi samymi pieniędzmi. Właśnie wstrzymali przelewy. Ciekawym jaki ma kryptonim ta operacja.

Mamy tu nową rzeczywistość. Polega ona na tym, że Zjednoczona Prawica konsekwentnie próbuje uwłaszczać zwykłych ludzi – to zrobił Zachód po 1945 roku, tyle że z zrabowanych w demoludach pieniądzach. Jak się skończyły to demoludy wciągnęli w eurokomunizm w UE.

Co my mamy; co my możemy zrobić. Zagrać z Chinami USA się zdenerwują odwrotnie to samo.

Do meritum.

Pan Jarosław w PT wyjaśnił mi że „Magdalenka” to nie była zdrada - bo On tam był. Że sytuacja owszem jest trudna ale wystarczy sięgnąć do kieszeni tłustych kotów. Pan nie zauważył, że tłuste koty to już nie WSI i agentura Rosji… Ci poszli jak z procy - też dzięki naiwności ekip po Magdalenkowych i to bez wyjątku. ROAD i jego następcy to ekipa „Żyda” jeszcze walczyli z „Chamem”. Obecnie to jedna ekipa. Dzięki właśnie oszołomstu PC i PiS. Tłuste koty dzisiejsze - to weksel Jaruzelskiego... tematu nikt w Magdalence nie podjął. III RP go umocniła na naszą niekorzyść.

Tak bardzo chciałbym dalej popierać obecną administrację wyrosłą z tego co nas zwalczało z PC. Ale to jest naprawdę trudne.
Owszem robię to ale… na miły Bóg zmieńcie propagandę. Permanentnie palicie mosty…

To co obecnie się dzieje - wbijanie Polskiego Ładu w glebę to to co robiła ekipa po uwaleniu Macierewicza KOR. Zniszczyć do końca, za każdą cenę. Tutaj mamy Jaruzelskiego – dogadał się; przeciągnął naszą wegetację a Kaczyńscy o to zadbali - wykończyli własne szeregi…. ZChN np.

Obecnie mamy próbę naprawy tego stanu rzeczy. Jest to możliwe. Ale… zmiana propagandy i konsekwencja.

witold k

14 stycznia 2022 - w 33 rocznicę reaktywowania pierwszej w Kraju KZ NSZZ"S" w energetyce

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak