Skip to main content

Ile kosztowała podkomisja oficerów WSI

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

W sumie to antypolskie media, środowiska, uparcie były zainteresowane w kosztach poniesionych na wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej. Zapewniam nie chodziło tutaj o cokolwiek innego jak o medialne dołożenie po pierwsze panu Antoniemu po kolejne obecnej politycznej administracji III RP.

Mają sukces i kaca… jeśli tego jeszcze nie wiedzą to się dowiedzą.

Polska jako państwo kierownictwo narodowej wspólnoty nie miało wyjścia musiało wszcząć śledztwo. Pomimo tego, że już w dniu pogrzebu Prezydenta Państwa było wiadomo że to co najmniej zdrada jeśli nie współudział Zachodu w akcji likwidacji ekipy politycznej; niebezpiecznej dla celu głównego. Realizacji celów wyznaczonych rewolucją październikową. Zachód & Rosja z pominięciem Polski.

Koszty to żadne biorąc pod uwagę manewry Zachodu poprzez FOZZ uwłaszczenie się założycieli PRL w latach osiemdziesiątych i kolejnych do dziś… to dlatego, że pieniądze wtedy przeprane dają dziś pierwszeństwo w biznesie.

Tak oto wylądowaliśmy w TVN. Finansowe ratowanie biznesu komunistycznej bezpieki z jej koleżeństwem w USA przy zachowaniu logo – nazwy to wyraz kpiny jeśli nie pogardy dla narodowej wspólnoty Polaków. Ta nekolonizacja Polski w niczym nie jest gorsza od tego co robił CCCP.

Jeśli by chodziło o strategiczne długofalowe cele USA w Polsce w swej ekspansji dobrze rozumianej nie podtrzymaliby firmy TVN. To jasne.

witold k

29 grudnia2021

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak