Skip to main content

Prześladowani w sposób bezwzględny przez system III RP

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Takie zdanie pojawiało się na moim podwórku. Wymaga ono rozszerzenia. Obrazowo rzecz ujmując, „co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie”. Niestety; zawsze tak było, że polityczna administracja to także miejsce wykorzystywane do pozycjonowania swoich…, że wspomnę pozyskanie terenu w moim Mieście przez ówczesnych Jezuitów. Zakonnicy upili urzędnika (1667r) i ten podpisał.

Niestety. Prababcia prowadziła ubecką melinę na kieliszki, wnuczek rozwinął działalność równie gospodarczą, prawnuczek poszedł do więzienia – rozszerzył formy aktywności a państwo już nie chroni… Pewnie powie o prześladowaniu sytemu III RP. Dane mi było po pierwsze być potomkiem zamożnego pana na włościach; pracowitego rzemieślnika, który zasłynął oddaniem rodakom wsi, którą strawił ogień, swoich terenów na nowe siedlisko. Nie mam śladu- dokumentu po własności mojego Przodka, kto kiedy jak – nie ważne. Jest pamięć i szacunek. Jest zabrana w genach moja uczciwość, honor; widzę to u sowich potomków w 6 i 7 pokoleniu, moi mili parafianie. Potem; po 1989 roku zawodowo i politycznie byłem w miejscu gdzie dobrze widać szwindle, pozycjonowanie ubecji i drobnych cwaniaczków - jako weksel.

Nie można tutaj nie dodać drugiej strony medalu. Dziadostwa to po przywołanym przodku, drobnych opróżniaczy rondelka czy maniutkomanii - jak nazywam ja. Nie tylko bolszewia nam to zapodała pokazała i cześć z nas to przejęła. To Żyd w Polsce nauczył część z nas cwaniactwa.

Nie będę tutaj pokazywał – przywołam niezliczoną ilość wpisów o tym jak powstawał bękart z Magdalenki - III RP. Akcje wypowiedzenia posłuszeństwa Państwu przez ówczesne WSI – mowa o bojkocie CBA. O ofiarach tegoż; przykład pana Tuska. Tych marionetek jest więcej.

Jeśli mowa o bezwzględnym prześladowaniu obywateli przez Państwo to tak. Za takie prześladowanie należy uznać niedopowiedzenia w polityce uwłaszczeniowej szarego obywatela, co robi po raz pierwszy we współczesnej Polsce - ta obecna III RP. Tutaj także dziesiątki razy wskazywałem, że formy uwłaczenia powinny być podane, jako weksel do odpracowania a nie manna z nieba; bo to godzi w godność, bo to zaniża edukację ekonomiczną etc.

Pomijam także, bo za duży byłby to tekst rywalizacje biznesu bezpieki z naszymi przodkami, którzy komunę przeżyli w biznesie. Znam te przykłady. Państwo zwalczało naszych.

Kolejna rzecz. Co nie jest zabronione jest dozwolone tutaj mamy zwirowanie wynikające z pochodzenia. Po szowinistycznym Żydzie, sowieckim (Zachodnim) Rosjaninie, czy po katolickim Polaku. Na koniec. Komisarz, którego Stalin pogonił siedzi w Brukseli to interes w rozumieniu skeczów pana świętej pamięci Kobuszewskiego.

Całość z bólem idzie w dobrą stronę

witold k

13 października 2021

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak