Skip to main content

Kukiz zarejestrował partię

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Nie mogę tego nie zauważyć. Nie mogę nie skrytykować najbliższych współpracowników profesora Przystawy – po Jego śmierci. Nie mogę nie zwrócić uwagi na kolejną (zmarnowaną) próbę pogodzenia opozycji antykomunistycznej z, jak nazwę, kolaboracją PRL-u dążeniem części aparatu do III RP, jako katolickiego państwa narodu polskiego. Nikt tego tematu nie dotyka. PC go zwalczało. Dziś próbuje zawłaszczać.

Wskazane zaniedbania, zmęczenia, to w istocie niewypowiedziane wprost pretensje do, jak nazywam, para prawicowego łobuza PiS, którego nikt inny jak tylko ów łobuz pod Nickiem Zjednoczona Prawica - nie rozwiąże.

Ma Pan Paweł jeszcze chęć to nich działa; tworzy kolejną setną? Inicjatywę zmarnowaną na starcie. Nie sądzę żeby był w stanie osiągnąć cel pierwotny. Zostanie – kolejny raz – pożarty przez dwa zwalczające się żywioły – postkomunistyczny biznes i drobnych opróżniaczy rondelka spod znaku maniutkomanii. To w terenie, w Sejmie, przez dominujące, szybkie interesy.

Dziadostwo wskazane możemy ogarnąć tym, co robił pan Przystawa i co zostało zmarnowane pod nickiem ruch Kukiza. Pisałem o tym.

Inicjatywa zmian ustrojowych, powołanie IV RP, leży w możliwości i obowiązku zjednoczonej prawicy. U nas jest to trybunalscy.pl. Koniec i kropka. Pan Andrzej Duda może tu patronować, a robotę mają wykonać tacy jak niżej podpisany, w całym kraju. Jest nas kilka milionów działających w rozdrobieniu. Jak to ogarnąć?

witold k

3 września 2020

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak