Skip to main content

Konwencja Stambulska - kolejne przedsiębiorstwo - koncern ideologiczny

portret użytkownika witold k
hagia-sophia-stambul-turcja.jpg

Konwencja Stambulska - kolejne przedsiębiorstwo-koncern. Kiedyś to nazywali: obóz koncentracyjny.

Po pierwsze. Lewactwo to rak. Rak niezłośliwy, wystarczy pozbawiać go finansowania – pożywki dla drobnych opróżniaczy rondelka – współczesnych ideologów, wnuków sowieckiego junaka i traktorzystki.

Po drugie. Stambuł nie jest europejski, a próba podkupowania go przez europejskie oszołomstwo musi być odrzucona. Właśnie polityczne władze Turcji likwidują (Hagia Sophia) siedlisko europejskiej kultury, z czego raczej liderzy Konwencji są zadowoleni.

Czas wycofać się z lewackiej indoktrynacji pod płaszczykiem rzekomej troski o kobietę i rodzinę. Żart! Konwencja oprócz wcinania się w świat muzułmański spełnia oczekiwania mocodawcy programu: ograniczania produkcji ludności, pod fałszywymi bon motami typu właśnie: troska o prawa do zabijania nienarodzonych dzieci. To jest diabelskie szaleństwo i dlatego muzułmański świat to odrzuca. Obuchem dostaje chrześcijaństwo. Dzieje się tak, ponieważ świat muzułmański jest zapóźniony o setki lat wobec chrześcijaństwa, które z kolei jest niszczone przez masonerię.

W Europie nie ma prześladowania kobiet ani dzieci. Pojawia się problem prześladowania mężczyzn. Nie są to jednak tematy dla ideologicznych wariatów, a dla rodzin, sąsiedztwa i policji.

Swoją drogą, kolejny kraj zastanawia się, co zrobić z tym ideologicznym badziewiem - to dobry czas na refleksję. Tego oszołomstwa na żołdach jest dużo więcej... za pieniądze na nich wydane można rozdać broń palną dla rodzin.

witold k

27 lipca 2020

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak