Skip to main content

Pojawił się głos nawołujący do rezygnacji

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Pojawił się głos nawołujący do rezygnacji ze startu w wyborach prezydenckich w III RP

To jest możliwe, więcej: jest to okazja. Jednak nie w tej zaproponowanej formie. Kandydat, kandydaci sięgający do polskiego żywiołu mieliby sami zrezygnować na rzecz większych szans pana Dudy. No nie!

Spychanie tegoż żywiołu, a uruchomił to nie kto inny jak Kiszczak już w układzie z Geremkiem, co zafiksowali Kaczyńscy, licząc na ogranie obu stron i co do dziś jest robione to polskie piekiełko.

PiS tylko pozornie, medialnie zajmuje miejsce - prawo do polskiego katolickiego żywiołu. To zwykli frustraci, tacy sami jak wyrodne dzieci III RP. Ci sięgają do konserwatyzmu dokładnie tak samo jak tamci do homoniewiadomo.

Owszem. U nas przebija się katolickie państwo narodu polskiego, u nich realizowane jest szaleństwo masonerii - żerowanie na ułomnościach związanych z płciowym zaburzeniem homo sapiens. Dzieje się tak, ponieważ strony zostały zinfiltrowane. Inaczej: sztaby dopuściły elementy zaplecza, na którym żerują dlatego, że to podnosi ich szanse wyborcze. Tak jedni nadużywają konserwatyzmu, jak drudzy nie uznając prawa ludzi ułomnych w ich prywatności i robią na nich politykę medialną - spychają ich do niszy.

Nam, najszerzej rozumianej prawicy, przez całe lata między kampaniami wyborczymi spychanymi do narożnika pozostaje raz na 4 czy 5 lat pokazać, że jesteśmy. Ryzyko upadku całej prawicy zawsze jest duże, bardzo duże i za to odpowiedzialność ponosi, jak nazywam, para prawicowy łobuz PiS. Towarzystwo jednak wzięło pod uwagę ryzyko utraty władzy i to z tego względu mamy ordynację proporcjonalną i to bez obowiązku udziału w głosowaniu. Wystarczy kasa włożona w masowe media…

Niestety, tutaj też przegrywamy. Pozostaje stanąć w prawdzie. To temu ma służyć ewentualne wycofywanie się kandydatów jako notarialne spisany weksel mówiący o warunkach przemodelowania państwa, ustroju, konstytucji.

witold k

4 czerwca 2020

4.42857
Ocena: 4.4 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak