Skip to main content
portret użytkownika witold k
Tomasz Grodzki.jpeg

Pan Tomasz Grodzki nigdy – podobnie do piotrkowskiego Maniutka – nie powinien pełnić publicznej funkcji, a mierzy na pełniącego obowiązki prezydenta po 6 sierpnia 2020.

Ja to nazywam neobolszewią, a w istocie jest to element zdrowego żywiołu natury. Bolszewik to tępy osobnik, któremu prowadzący go Żyd wmówił, że jest dobry, ważny i dużo może. W domyśle: co zechce, to bezpieka zrobi. Żydzi zabijali Polaków (np. Michnik czy Kwaśniewski) tylko wtedy, kiedy brakowało bolszewików lub im nie ufali.

Ukraina tutaj stanęła czy może postąpiła jak należy. Polityczny dostojnik obecnej Ukrainy powiedział wprost: Ukraina nie jest w stanie przystąpić do mentalności Zachodu (księgowości unijnej) ze względów mentalnych. To rozumiem. Nie rozumiem tego, że pan Grodzki na pytanie, czy wziął od członka rodziny pacjenta pieniądze bez rachunku, odpowiedział, czy redaktor wie gdzie, bo on to zrobił w prywatnym gabinecie. Jeszcze z tej beczki. Bylem w 2010 na rajdzie rowerowym Kraśnik Lwów. Kierownik finansowanej z unijnych pieniędzy (burmistrz Kraśnika) działalności proeuropejskiej robił to niechętnie i jak powiedział, był to ostatni rajd. Ukraińcy nie dość, że zrzynali z nas pieniądze to na pytanie o rachunek szef hotelu, wydarł kawałek gazety leżącej na stole, zapisał kwotę i dał kierownikowi Rajdu.

Pan Grodzi po swej wypowiedzi o łapówce, jako rzeczy najnormalniejszej zajmuje wysokie stanowisko polityczne i mierzy wyżej. Kto ponosi za to odpowiedniość. Dlaczego jest to wykorzystywane do walki z człowiekiem, a nikt nie wskazuje sytuacji, jaką zrobił PRL i powodów, dla których III RP to toleruje. Sam wiele razy wykazywałem sztuczne utrzymywanie tzw. prywatnej i państwowej służby zdrowia, co jest ewidentnym sposobem na wyrywanie pieniędzy 2 razy za tę sama sprawę. To nic innego jak łapówka państwa dla wskazanych grup (współczesne żółte firanki).

Ganianie drobnych opróżniaczy rondelka, a nieruszanie istoty leżącej w ustroju, podatkach, promowaniu prawidłowej mentalności służy w istocie Judeopolonii nie służy Rzeczypospolitej.

witold k

29 maja 2020

4.875
Ocena: 4.9 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak