Skip to main content

Tragedia Smoleńska: 10 lat później

portret użytkownika witold k
macierewicz.jpg

Będąc tam na miejscu w 9 dni po katastrofie, widząc to miejsce, okolicę i posprzątany teren, bałem się myśleć, a co dopiero wypowiedzieć na głos: zamach. Wszystko od terenu, po totalną inwigilację każdego, kto tam się pojawił wskazywało na to, że podmiata się temat.

Usadzenie zięcia byłego agenta sowieckiego (Bronisława vel Komorowskiego) na administracji w Polsce. Uruchomienie, jak potem powiemy, przemysłu pogardy nie pozostawiało złudzeń – mamy nowe otwarcie. Wszystko by było jasne. Rosja przejmuje niepokorną sowiecką republikę. Tylko że… zniknęły zdjęcia satelitarne z czasu przelotu i eksplozji samolotu.

Dostęp to takich zdjęć, informacji, ma 2 panów: prezydent USA i prezydent Rosji. Nie będę tu przedstawiał sytuacji z niepokorną Polską pod kierownictwem Lecha Kaczyńskiego. Wiemy. Za daleko poszedł w realizacji najpilniejszych polskich spraw: Budowanie silnej pozycji trójmorza, przewalenie europejskiego układu z Rosją. Trzeba to było przerwać. Jazgot polskich parobków układu: posowiecka bezpieka i jej parobki z Unii Wolności w swym antykaczyńskim szale (był w Magdalence, układał się) przekroczył wszelakie dopuszczalne u homo sapiens irracjonalne zachowania.

Skuteczność uderzenia była i jest tak mocna, że do dziś brukselskie marionetki telepią się. Polskie władze posmoleńskie skuteczne do bólu. Eurokołochoz nie był w stanie dobić nas hurtowym importem przerobionej masy ludzkiej nim nie przydatnej. Przekazanie uciekinierów (prostych bez kompetencji na faszerowanych... sterowanych smartfonem bez dokumentów z tożsamością), z Bliskiego Wschodu za pieniądze węgierskiego Żyda pod przeszłe terytorialne potrzeby Izraela i jego europejskich sojuszników. Odrzucenie unijnej agendy w Polsce ustalonej z Jaruzelskim i Gorbaczowem, przypomnę Trybunał Konstytucyjny i Konstytucja nazywają Kwaśniewskiego, a naprawdę Geremka. Dziś nerwy ich telepią, bo Polska staje się suwerenem na swoim terenie w spr. sprzątania popandemicznego.

Dziś w USA nie ma masońskiej marionetki dwujajecznej. 10 lat to dobry czas na info w spr. uregulowania z Polską sprawy uścielania polskim trupem sprawy Międzymorza. To sprawa honoru i zobowiązania za podmiecenie katastrofy na lat 10. Jeśli jeszcze nie czas, to fakty w gospodarce i polityce są potrzebne.

witold k

9 kwietnia 2020

Nie odpowiadam na zaczepki, pytania, nie komentuje gdzie indziej jak tylko na trybunalscy.pl

5
Ocena: 5 (14 głosów)
Twoja ocena: Brak