Skip to main content

Będzie w Polsce Junta Wojskowa?

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

z naszego archiwum

Będzie w Polsce Junta Wojskowa, którą nazwą „wojna kaczyńska”? Przypomnę. Jaruzelski chciał ograć członków z PZPR Żydów - to odwieczna walka: Chamów i Żydów: Puławian i Natolińczyków, założycieli PRL. Szybko dostał po łapach, a że sytuacja wpływów komunistycznych (CCCP) była duża, to i z Juntą Woskową Zachód się dogadał. Wskazywałem przykład piotrkowskiej PIOMY.

Jeszcze kilka razy układowcy z Magdalenki wykazywali współpracę, przykład: „Nocna Zmiana” i kolejne zagnieżdżenie się w post PRL biznesie (przemysł i handel).

PC – Porozumienie Centrum, które wtedy zdradziło polski żywioł dla ochłapów władzy z ręki Geremka i Kiszczaka dziś wychodzi za porządkującego tamten czas. Niestety, bez słowa „przepraszam”, przez co nie ma zaufania u politycznych sojuszników jak i wnuków Ekstremy Solidarnościowej, moich.

Jednak mamy sytuację, która kolejny raz pozwala na dalsze umocnienie się układu: Jaruzelski-Rockefellery . UE to parobki nowego porządku świata. Będą zwalczać obecną administrację w Polsce. Upadek obecnej władzy to kolejny prezent dla układu.

Obecna Junta Wojskowa, do której mogą i mnie poprosić o współpracę, to sytuacja odwrócona o 180 stopni. Czy będziemy uczestnikami sytuacji? Zobaczymy. Jest możliwa ca 2-letnia władza obecnej ekipy pod przykrywką Koronawirusa - uwaga: bez koalicjanta PiS. Bez Porozumienia, które jest ważnym czynnikiem stabilizującym.

witold k

3 kwietnia 2020

PS. żeby to się mogło udać potrzeba największej od 1989 roku frekwencji wyborczej AD 2020.

28 maja 2020

5
Ocena: 5 (15 głosów)
Twoja ocena: Brak