Skip to main content

Prawie milion w nieruchomościach…

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To bon mot z grillowania niejakiego Grodzkiego - rodem ze Stalina. Ten Grodzki to mi ani brat ani swat. Ca 90% lekarzy bierze pod stołem łapówki. Ten, który pierwszy uruchomił elektroniczną kartę pacjenta został sponiewierany. Do tej pory rozdziela się tak zwaną służbę zdrowia na społeczną i prywatną. Kto i po co to robi… (tylko patrzeć jak Grodzki sporządzi pełną dokumentację łapówek, że to nie łapówki - masoneria pomoże) PiS woli gonić królika.

Od PC wskazuje samobójczą politykę kolaborantów z „Magdalenki”. Tak nauczyli się rozstawiać po kątach swoich, że i na obcych się przeniosło, a za to, dają po łapach. Patrz Jaruzelski. Jasność w podatkach i zejście Państwa z nieswoich obowiązków. Ale! Nasza władza to mentalna komuna, wierni służący eurokołchozowi tak jak poprzednicy za PRL. Nawet naiwności – kompromitacje, takie same.

To, czego potrzebujmy, to faktyczne ustalenie minimum socjalnego. Raczej podatek odwrotny niż wyplata w obecnych formach. Jeśli tego mało - pożyczka z państwowego banku na hipotekę obywatela do spłaty w przyszłym pokoleniu, bądź kasata długu. To uzależnione od sytuacji finansowej Państwa i lojalności obywatela - rodziny.

Rzecz w tym, że obecna władza (od lat wskazuję problem) nie wyciąga wniosków z błędów ani z PRL, ani z III RP. Właśnie podążamy w kierunku upadku kolejnych polskich nadziei. W lokalnym internecie wyczytałem, że czas już na nową Berezę Kartuską. Ani słowa o tym, że aresztowani (endecja) mogli umniejszyć katastrofę z września 1939 roku i tego konsekwencji.

Wymiana ludzi Jaruzelsko-Brukselskich powinna już dawno być dokonana. Ale nasi wodzowie jak zawsze głupi przed i głupi po szkodzie. Ordynacja większościowa już dawno by uporządkowała problem agentur. Masakra. Naiwność obecnych władz równa się naiwności PRL. Przypomnę, Jaruzelski dobił finanse PRL budową ca 800 pomników Armii Czerwonej. Zaganiamy się do narożnika na własne życzenie. Tracimy takich jak niżej podpisany. Sól tej ziemi.

witold k

24 grudnia 2019

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak