Skip to main content
portret użytkownika witold k

Hanna Zdanowska murem za Marleną Wężyk-Głowacką
Dlaczego Zdanowska pogrzebała Wężyk? Z zasady nie dotykam środowisk, z którymi się nie utożsamiam. (nie dotyczy przyjaciół zapętlonych rodzinnie, biznesowo etc.) Przy okazji - zarzucają mi, że krytykuję swoich tak jak był lewicowcem. Nie! Nie krytykuję, a służę przy otwartej przyłbicy.

Pani Zdanowska, jak i wielu innych, np. powinna podnieść konsekwencje wyroków skazujących - w innych przypadkach - oskarżeń. Wszystkie sytuacje nieogarniające stosunków biznesowo politycznych bądź prywatnych (nie ustawił ich jeszcze ustawodawca) muszą być lobbingowane poza około obecnego status quo prawnego, obyczajowego, ect.

To, co robi pani Zdanowska jest w najwyższym stopniu gorszące niepolityczne i musi zostać odrzucone. Pani Zdanowska właśnie straciła szansę na prezydenckie unieważnienie wyroku.

Tak Pani Zdanowska jak i Wężyk pokazują podziemie finansowe; zmuszają ustawodawcę do większego zainteresowania się np., Komitetami Wyborczymi. Ostatecznie przyczyniają się do większej inwigilacji aparatu państwa. Zadaniem polityków jest wskazywanie uczciwości jako kierunku odchodzenia aparatu od zbędnej kontroli.

witold k

30 listopada 2018

4.615385
Ocena: 4.6 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak