Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

550-dwutygodniówek Krzysztofa Ceha

Właśnie zakończyła się konwencja wyborcza PROM-u. Za nick taki, że niby o parlamentaryzm idzie, wzięto odnaleziony dokument zaświadczający o tym, że Król liczył na rzutkę dla wojska.

Trzeba przyznać, że w imprezę skutecznie wciągnięto kancelarie Sejmu i Senatu. Nie wiem, który piotrkowski urzędnik, pewnie z Muzeum, chciał się przypodobać, a sztabowcy uznali, że to dobra pozycja w kampanii.

Ważne, że kancelaria Sejmu temat przejęła - zorganizowała rocznicowe uroczystości w Warszawie. Gdyby tak PiS w porę się nie połapał, sztab wyborczy Krzysztofa Chojniaka miałby ubaw po pachy. PiS bowiem jako jedyna polityczna formacja sprowadziła na ziemię przerost pewnego zamysłu.

To było oryginalne kupczenie pozycją... Za taki numer w porządnej elekcji PROM poszedłby z torbami.

Mogli poinformować, że 550 rocznicę przenoszą na inny termin tak, aby nie kolidował z kampanią wyborczą do Samorządu urzędującego urzędnika. Wydane na imprezę pieniążki powinny być zwrócone.

witold k

7 października 2018

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Uprzejmie proszę o odpowiedź

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

Mój przyjaciel Kakałko poprosił mnie, żebym zadał pytanie startującym w wyścigu o urząd Prezydenta i Radnego Piotrkowa Trybunalskiego.

Mam nadzieję, że Stara Gwardia przypilnuje, że te pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.
Skoro Grzegorz Lorek i Młoda Gwardia , ale nie tylko Oni, lecz cała plejada kontrkandydatów z "liberałami" z PO i z wszystkich innych komitetów wyborczych z terenu całego powiatu, ma tyle socjalistycznych pomysłów, względem naszego miasta to skąd wezmą na to wszystko pieniądze?
Czy w związku z powyższym obniżą miejskie podatki?

Jak do tej pory żaden kandydat na radnego i prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego ani się nie zająknął w sprawie podatków miasta, za to obiecuje jeden z drugim szalone wydatki pieniędzy piotrkowskich podatników.

Czytając programy Kandydatów na Darmozjadów można zauważyć również "...socjalizm goni komunizm i tak dokoła"

Ponieważ zadawałem już wcześniej pytanie do kandydatów i było to "rzucanie grochem o ścianę" to teraz zacytuję Administratora portalu trybunalscy.pl Jeszcze raz. Udzielam mojego poparcia Panu Grzegorzowi Lorkowi w jego staraniu się o urząd Prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego. To obowiązek i nadzieja na podtrzymanie naszej - jego starszych kolegów – nadziei, planów i realizacji." z prośbą o Jego interwencję u kandydatów w sprawie odpowiedzi na moje pytania.

Piotr Korzeniowski
Za: http://trybunalscy.pl/node/10036

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.