Skip to main content

Jakie korzyści możemy mieć z handlu z USA

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Poniżej jest zamieszczony komentarz dotyczący wywiadu przeprowadzonego rok temu przez Tomasza Sommera z Janem Markiem Chodakiewiczem.
Proszę zauważyć, że prognozy Pana Prof. Chodakiewicza ziszczają się na naszych oczach. Mam na myśli niedawne spotkanie Prezydentów Polski i USA w Białym Domu oraz Szczyt Trójmorza w Bukareszcie.

Prof. Chodakiewicz to jest mądry gość. Ma dobrą pozycję naukową w USA i Świecie. Jeśli mówi że możemy sprzedawać energię Niemcom i być dystrybutorem energii z USA na Europę to wie co mówi i że są takie szanse . Niemcy są głównym graczem w Europie ale bardzo niepewnym i prorosyjskim. Ale w tej sile mają bardzo poważną słabość - są po prostu krajem okupowanym przez USA i ma "gucio" do gadania jeżeli w grę wchodzą Stany. Polacy są za to pewnym sojusznikiem Zachodu i nigdy nie występowali przeciw niemu jak Niemcy. Pan Chodakiewicz widać że ma przemyślaną koncepcję na pewno nie popartą domysłami politologów-domatorów a realnymi analizami. Ogólnie jak wolność24 będzie robić taki wartościowy kontent na YT to może i ma szansę przebić się przez inne kanały robione na kolanie ale widać że tu siła inercji jest sporo opóźniona. Oby nie było już za późno aby się przebić. Anyway, życzę powodzenia bo im dyskusja na wyższym poziomie tym lepiej dla wszystkich :)
Mr Beerbant
https://www.youtube.com/watch?v=st8kU19dd9A

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Żydzi planują budowę Izraela na Ukrainie

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Nowy Exodus. Żydzi planują budowę Izraela na Ukrainie
https://nczas.com/2018/09/22/nowy-exodus-zydzi-planuja-budowe-izraela-na...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.