Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

W tych dniach odeszła od nas pani Olga Sipowicz i stało się coś, co nie może przejść bez komentarza. Internauci - to taka nowa ksywka nowego tajniactwa, internetowego tajniactwa.

Mianowice owi internauci z oburzeniem przyjęli pośmiertne słowa Prezydenta o osobie Pani Kory. Odmówili prawa zabrania głosu kondolencyjnego dlatego, że pani Kora wypowiedziała się przeciw zmianom w sądownictwie.

Tak oto kosmiczna manipulacja trzech stron na temat obecnych zmian w Polsce zeszła pod strzechy tych, którzy chodzą w podartych ubraniach. Wyzywają ich od celebrytów. Nie wiem, co to takiego... jakaś choroba? Nieważne.

Ważne; te trzy strony (ofiary samomanipulacji), które wskazałem, a są to po pierwsze, ścisłe kierownictwo UE, które nie może nie wiedzieć, że z dłuższej perspektywy PiS robi im przysługę – usuwa starą, nieprzydatną, Jaruzelską ,ichniejszą agenturę wpływu. PiS, które z tego powodu, że UE milczy, też nie mówi o podstawowej zaległości, którą trzeba nadrobić. O motłochu głównego problemu post PRL, które obecnie służy UE, a jest tak toksyczny, że raczej PiS powinien w UE znaleźć obrońców dla jej (UE) podstawowego warunku przetrwania.

witold k

30 lipca 2018

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak