Skip to main content

Czego władza Ci nie powie. Polskie rodziny protestują, media milczą

portret użytkownika Marcin P.

W minioną sobotę (02.06.2018 r.) po raz drugi w Warszawie kilkanaście tysięcy Polaków, młodych Polaków, młodych polskich rodzin protestowało przeciwko ograniczaniu praw rodzicielskich, a dokładnie przeciwko przymusowi szczepień.

Kilkanaście tysięcy młodych Polaków domagało się wolności, domagało się uznaniu praw rodzicielskich, domagało się poszanowania rodziny.
Rządowe media z TVPis na czele całkowicie przemilczały ten protest. Podobnie jak zeszłoroczny, dziesięciotysięczny protest, również przemilczany. Główne wydanie wiadomości po raz kolejny milczy, dba o samozadowolenie władzy, propaganda niczym nie różniąca się od tej za czasów PO, SLD, PZPR.

Polscy rodzice stają przed sądem za ochronę zdrowia i życia własnych dzieci, stają przed sądem za czasów tzw. „dobrej zmiany”, podobnie jak za czasów tzw. „obozu zdrady narodowej”. Jak wiele musiało się zmienić aby nic się nie zmieniło!!!

Czymże jest zmuszanie katolików do szczepienia katolickich dzieci szczepionkami pochodzącymi z aborcji?

Kto nami rządzi, kto rządzi tymi którzy obecnie sprawują władzę?

Na szczęście polscy rodzice nie są głusi, nie są ślepi, a przede wszystkim nie są głupi!!!

Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do internetu, sprawdź czego nie powiedzą Ci zarówno tzw. polskie, jak i zagraniczne media.

https://www.youtube.com/watch?v=XAMVWIwGwP0

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak