Skip to main content

WYJAŚNIENIE!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

czesc
przesylam ostatnią informację i parę słów, chciałem skomentowac Twoją wypowiedz na trybunalskich, ale teraz jest jakas inna procedura rejestracji, nie widzę, czy ludzie spoza Piotrkowa są zaproszeni... można napisac, że chodzi o branżę marketingu sieciowego i sprzedaży
bezpośredniej, branżę mało rozumianą, ale angażującą w Polsce blisko 700 tys. osób!

Branżę, której obroty w Europie przekraczają poziom 20 mld euro, a na świecie znacznie powyżej 100 mld $. Działalnosc, która nie tylko pozwala na dodatkowe lub znaczne dochody, ale jest też okazją do praktycznej edukacji przedsiębiorczości, nauką biznesu i szkołą
charakteru, a pozwala na start każdemu, kto ma otwartą głowę, gotowośc uczenia się i ambicję.

Inną branżą, która dynamicznie się rozwija jest biznes i sprzedaż internetowa, a następną - dziedzina zdrowia, urody i dobrego samopoczucia (ang. welness i fitness)
Do niedawna za fantastyczne pole do działania wielu uważało giełdę, jak widac, było to miejsce dla hazardu i oszustów, co nie pomniejsza wartości samej giełdy.
Trzeba jednak rozumiec, że ludzie ujawniają swoją naturę w każdej dziedzinie swojej aktywności.

Współpracę można podjąc z setkami firm, ale jest niewiele tych sprawdzonych i mających jeszcze lepsze perspektywy. Trzeba zwracac uwagę na jakosc i wachlarz produktów, system logistyczny, wsparcie i system szkolenia. Warto poczytac takich chocby autorów jak Robert Kiyosaki czy Edward Ludbrook

pozdrawiam serdecznie
Grzegorz

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Cześć!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Kolega Michał Dybowski atakuje mnie wciąż nowymi pomysłami na artykuły! Ja nie chcę podpisywać się pod cudzymi tekstami!
Witoldzie proszę Cię, dogadaj się po ludzku z Maćkiem!
Bez Maćka Trybunalscy są jak Dawid bez procy!
Pozdrawiam!
Piotr Korzeniowski

Nie można

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Kolega Michał Dybowski atakuje mnie wciąż nowymi pomysłami na artykuły! Ja nie chcę podpisywać się pod cudzymi tekstami!
Witoldzie proszę Cię, dogadaj się po ludzku z Maćkiem!
Bez Maćka Trybunalscy są jak Dawid bez procy!
Pozdrawiam!
Piotr Korzeniowski

dogadać się z wariatem. To jest typowy oszołom. Znaczy gość jest najważniejszy ect... Takich jest na pęczki... sam w pewnym sensie do nich zaliczam się. Ten nigdy do mnie nie zgłosił swoich chorych oczekiwań. Zgłasza je przez Piotra Korzeniowskiego. Oczekuje moich przeprosin. (TU uwaga, zaraz po tym jak odwiedzałem się, że oczekuje przeprosin posłałem stosowny SMS.) To jest chore ale... jak pisałem nie ma rady. Zatem - napisałem gościowi, że za 500 zł na trybunalskich takie przeprosimy mu walnę. Kasy nie wpłacił.

Do meritum. Zakładam na nowo konto Maciej Dybowski. Cały czas jest katalog (Maciej Dybowski) w zawartości, na który zawsze można było wkładać jego teksty. To jest konieczne. Gościu musi przeczytać ocenę swego geniuszu.

Założyłem konto Maciej Dybowski meil dybowski.maciek@gmail.com po hasło ma się do mnie zgłosić. Dam za darmo. Przeprosiny 500 zł. Poświęciłem temu pół godziny.
witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.