Skip to main content

Osiedle „Piastowskie” zaprasza na darmowe zajęcia

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Potęga samomanipulacji poraża.

Bezpłatne zajęcia dla dzieci z terenu działania RO "Piastowskie", organizuje Rada Osiedla wraz z Przedszkolem Artystycznym „SimaRe” oraz Łódzkim Domem Kultury. Zapisy odbędą się w najbliższą środę (09.08) w sali nr 1 Urzędu Miasta przy pasażu K.Rudowskiego, w godzinach 11:00-12:00 oraz 17:00-18:00. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6-14 lat.

Zabawy w ramach akcji RO„Piastowskie” odbędą się 17, 22, 28, 29, 30 i 31 sierpnia. Dodatkowo 18 sierpnia zaplanowano wyjazd do Bobrownik, 21 sierpnia warsztaty rękodzieła i 23 sierpnia wyjazd do ogrodu botanicznego w Łodzi. Zajęcia odbywać się będą w salach „SimaRe” w budynku DH „Millennium” na 2 i 3 piętrze. Początek każdego spotkania o 11:00.

https://www.epiotrkow.pl/

Komentarz.

Moi mili parafianie nie ma darmowych rzeczy, imprez etc. Są biznesy na motłochu. Mogę zrozumieć, że kolejna grupa chce się po kilku imprezach pokazać na ulotkach wyborczych. ALE! Tomek Stahaczyk - fizyk od nagłośnienia NSJ - po 25 latach żerowania na budżecie wpierw postkomunistycznym, Waldemara Niewinnego, Okrzy, i wielu innych (...), maniutkomanii - mógłby się nawrócić i podać źródła i wysokość finansowania imprezy. Masakra! Podstawowa edukacja ekonomiczna, kapitalistyczna to warunek naszego przetrawiania. Uff.

Karta Miejska

witold k

9 sierpnia 2017

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak