Skip to main content

Ekstremalny Sejmik na 20-lecie Konstytucji

portret użytkownika witold k
logo800.jpg

W Piotrkowie Trybunalskim odbyła się (4.04) uroczysta Sesja Sejmiku Województwa Łódzkiego z okazji 20-lecia Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Widowisko iście demokratyczne… coś jak z Junty Wojskowej; jak pamiętamy, Jaruzelski demokrację ratował. Powiesz Czytelniku, że mieszam, manipuluję? Nie! Nie manipuluję - przypominam. Pomijam wiecznych dietowców, którzy jak ludzie bez honoru, siedzą na samorządowych żołdach od wielu kadencji i jeszcze robią z tego pozytywną wartość.

Honorowany na uroczystej Sesji były szef Trybunału Konstytucyjnego to agent bądź ofiara właśnie manipulacji generała Jaruzelskiego. TK to ustalona z kolaborantami zachodnimi (1983), zasłona dymna na omijanie embarga gospodarczego (1981-1983) złożonego przez USA w związku z przejęciem władzy w PRL przez Juntę Wojskową. TK powinien był być rozwiązany w Magdalence podobnie do nieuznania zadłużenia PRL. Więcej. Zaimportowane na przywołaną Sesję staruszki muszą wiedzieć o toksyczności założycieli III RP, a mają już tyle lat, że już stać ich przynajmniej na niefirmowanie narodowej zdrady.

Konstytucja III RP. Oczywiście - Sesja (wykłady - przemowy) zorganizowana w pełnej konspiracji, czytaj demokracji, (ciągoty uczniów generała) maksymalnie ograniczonego przekazu nie mogła być poznana przed Sesją. Nie wiem zatem, czy wśród prelegentów wspominających czas, przekaz i ograniczenia Konstytucji z 1997 roku był głos wskazujący pilną potrzebę wyrzucenia tego kagańca narodu polskiego.

Przykro, że strąceni z piedestału nie są w stanie odpiąć worka z kamieniami (...) od własnych stóp. Organizator także nie był w stanie oderwać się od układu. Umoczył trybunalski i królewski Piotrków w bieżącej rozpaczliwej formie samodestrukcji wyrodnych dzieci III RP.

Człowiek, im starszy, tym mądrzejszy, być powinien. I jest! Obecności dinozaurów (zaprezentowany przekaz) III RP na Sesji jest dowodem ich marionetkowości w układzie. Tu już miejsca na wybaczenie nie ma!

Konstytucja z 1997 roku nie jest powodem do pozytywnej zadumy, a wręcz przeciwnie. Zaciąganie jej w walkę polityczną stanowi dowód na nieprzydatność dinozaurów – marionetek. Jest formą manipulacji, której w praktyce III RP poddają się manipulatorzy. III RP sama się niszczy – upada. I to jest problem!

PS. Strona i apka 800 lat Piotrkowa Trybunalskiego nie jest na bieżąco aktualizowana.
Wszelakie wykłady, oświadczenia powinny być wieszane przed ich wygłoszeniem. Więcej. Każdy organizator, w tym osoba fizyczna, powinna móc bez przeszkód wieszać własne elementy wskazujące, wpisujące się w Jubileusz Miasta. Np. powinna być tam zakładka do naszej "Grupy Tematycznej".

witold k

5 kwietnia 2017

3.333335
Ocena: 3.3 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak