Skip to main content
portret użytkownika witold k

Następną; dwumiesięczną porcję leków, właśnie zamawiam na DOZ.PL. Ostatnio, na naszym portalu, za przyczyną członka redakcji interaktywnego prywatno-obywatelskiego portalu - p. Piotra Korzeniowskiego - założyłem grupę tematyczną (z możliwością wewnętrznej zamkniętej dla postronnych debatą) SAT – stowarzyszanie aptekarzy tradycyjnych. Przystąpiłem do niej jako pacjent.

Nie pojawił się w grupie (do tej pory) ani jeden aptekarz - nie licząc Piotra i Klaudyny; (pracownik apteki, jej szef, znawca tematu) z kilkudziesięciu aptek w samym mieście. Ile jest aptek w piotrkowskim regionie?

Można liczyć na to, że pojawi się u nas ktoś kto dokładnie opisze; po pierwsze problemy aptekarzy. Potem pacjentów. Przedstawi i opisze funkcjonujące aplikacje na smartfony obsługujące rynek leków. Podpowie na czym polega różnica w poszczególnych narzędziach. Na co pacjent powinien uważać, jakie proponuje do korzystania z nich. Zaproponuje układ chorych z aptekami w naszym regionie. Przedstawi rynek; kondycje monopoli: szanse na alternatywę. -Długoterminowo i krótko…

witold k

25 lutego 1017

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak