Skip to main content

Po co ta sejmowa zadyma?

portret użytkownika Obserwator

Nierówne standardy oceny rzeczywistości politycznej nie po raz pierwszy prezentuje obecna opozycja strącona z piedestału.
W historii pokazywali, że praca nad ustawą budżetową jest możliwa bez sejmowej opozycji przez posłów tworzących większość rządową - przecież ich wypowiedzi to uzasadniały:
Budżet znowelizowany; głosowanie bez PiS (TVP Info, 13.09.2013) - materiał filmowy
Ten pretekst zadymy - jak widać nie przekonuje.
Najwyraźniej tutaj dostrzegamy opisany ten problem w artykule:
Sellin: Opozycja nie chce uznać faktu, że PiS 'ma prawo' rządzić

A tutaj kolejny ukryty powód dla tej sejmowej zadymy:
SB przegrywa w Strasburgu. Trybunał oddalił skargę na ustawę obniżającą esbeckie emerytury

Warto dla przypomnienia dodać, że ci ludzie zawsze nie lubili świąt religijnych, swoją działalnością uprzykrzali życie katolikom, nie rzadko wykorzystywali te święta do operacji o wymiarze politycznym realizując cel "utrwalaczy władzy ludowej" (np. aby rozliczyć duchowieństwo w IV wydziale za treści kazań na pasterce i nie tylko).
Czy oni myślą, że społeczeństwo zapomniało ich wrogą, przestępczą działalność, przecież żyją jeszcze ofiary tych zwyrodnialców. Nikt z nich nie ujawnił tych "nieznanych sprawców" i nadal mają pełny współudział w dokonanych mordach, nigdy nie odcieli się, tylko przyjęli wysokie uposarzenie za milczenie.
Ci od okrągłego stołu misternie przecież wyprali podręczniki historii z tej prawdy o dokonaniach Służby Bezpieczeństwa. Jak nie opisali tej działalności w podręcznikach to tacy ludzie jak UBek - Mazguła będą opowiadać bajki, relatywizując - zakłamując historię.
Na takie działanie nie będzie zgody - ofiary tego reżimu przelali krew, która woła do narodu. A dziś Polska się obudziła.
Prof. Żaryn: Dezubekizacja - symbol budowy nowej RP

A zadymiarzy KODu przed parlamentem - Solidarność pod wodzą Piotra Dudy czapkami przykryje, to będzie prawdziwa lekcja demokracji o którą pod sejmem kopię kruszą mieszając ludziom w głowach medialnymi kłamstwami.
Ilustruje to 2 materiał filmowy - Piotr Duda zMASAKROWAŁ Bolka, Petru i KOD: przygotowujemy się na konfrontację z KODem na ulicach!

Jan Pietrzak NIE wytrzymał i zMASAKROWAŁ antypolskich KODziarzy i Tuska - MOCNE!

Magdalena Ogórek orze sejmową Wigilię KODziarzy po całości 26-12-16 (Część 1 i 2)

Magdalena Ogórek orze zakłamanie Kijowskiego - "żyję ze wsparcia rodziny - dzieci mnie utrzymują"

movie: 
See video
See video
See video
See video
5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak